Su Yeşili Kıyafetler

Bu sezonun moda renkleri arasında su yeşilinin çok özel bir yeri var. Gece mavileri, turuncular, neonlar ve su yeşilleri bu sezonun en moda renkleri arasında. Su yeşili hemen hemen her kadına yakışan oldukça güzel bir renk. Bu sezon özellikle su yeşili elbiseler son derece trend.

Pek çok kadın su yeşili pantolonlar ve su yeşili eteklerle ortalıkta boy göstermeye başladı bile. Bir çok kişi bu rengin diğer renklerle kombinlenmesini zor bulsa da bu renk aslında kombinlenmesi kolay renklerdendir. Üzerine siyah bir bluz ile çok uyumlu ve güzel görünecektir.

Su yeşili çok güzel aksesuar kaldıran bir renktir. Özellikle bu renkle turkuazı karıştırmanızı tavsiye ederiz. Turkuaz renginde takılarla beraber su yeşili bir elbise giydiğinizde sonuç çok şık ve çok güzel olacaktır.

Su yeşili sadece kıyafetlerde değil ayakkabılarda da bu sezon kendini gösterdi. Renk çok trend olması nedeniyle su yeşili ayakkabıya da rağbet arttı. Bu sezon moda olan renkli ayakkabı modasına su yeşili damgasını vurdu.

Abiye modasında da bir çok modacı su yeşilini tasarımlarında bolca kullandı. Bu sezonun abiye elbise modasında su yeşili abiye elbiseler oldukça trend. En özel günleriniz ve özel davetler için abiye bir elbise almayı düşünüyorsanız bu sezonun moda rengi olan su yeşilinde elbiselere bir göz atın deriz.

En güzel su yeşili kıyafet modelleri

Modasız kalmayın.

1 Cevap

  1. deniz dedi ki:

    bayıldımmmmm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.