Kış İçin Kombinler

Kış kombinleri bayan

Yaz aylarına oranla kış için kombinler aslında çok daha kolaydır. Bu sezon kış kombinlerine baktığımızda karşımıza birsürü seçenek çıkıyor. Soğuk kış günlerinde adeta içinizi ısıtacak, birbirinden güzel ve şık kombinler inceledik ve sezonun en trend kış kombinlerini burada paylaşmaya karar verdik. Sevgili moda bağımlıları güzel kombinler sadece yaz ayları için geçerli değiildir, kış ayları da güzel kombinler yapmak için çok idealdir. Yeterki doğru kıyafetleri doğru parçalarla kombinlemeyi bilin.

Kış İçin Kombinler

Oversize kazak modelleri

Bu sezon kış kombinleri bayan denilince karşımıza hemen oversize kazaklar çıkıyor. Bu salaş görünümlü, bol ya da geniş kazaklar gerçekten kışın en trend parçaları arasında. Bu tarz oversize kazak modellerini dar paça jeanlerle beraber kombinleyebilirsiniz. Bu ikili harika bir kombin yaratıyor. Ancak eğer etek giymeyi sevenlerdenseniz bu bol kazakları dar kesim ve mini eteklerle de beraber kombinleyebilirsiniz. Her iki şekilde de sonucun muhteşem olacağından emin olabilirsiniz.

oversize kazak modeli uzun kışlık hırka modeli

Kış kombinleri genç

Her zaman genç ve ferah bir tarz herkes tarafından en çok istenilen tarzdır. Bu nedenle kış kombinleri genç tarzı çok daha kolay uygulanabilir ve daha şık bir tarz yaratmanızı sağlar.

Kışlık atkı modelleri

Kışın olmazsa olmazları arasında atkı modelleri çok popüler. Özellikle renk renk ve desen desen atkılar, kışın farklı ve güzel kombinler için çok idealler.

en güzel kış kombinleri Kış kombinleri bayan

Renkli çorap modelleri

Bu kış farklı olarak renkli çoraplar çok trend. Bu renkli çorapları daha şık bir havaya sokmak için kabanlarınızla renk uyumu sağlayarak son derece şık kombinler yakalayabilirsiniz.

Yapay kürk mont modelleri

Bu kış 7’den 77’ye herkesin üzerinde bolca yapay kürkler görebilirsiniz. Çünkü kışın o buz gibi havasına yakışan kürkler bu sezon çok ama çok moda. Kürklü montlar, kürklü hırkalar, kazaklar hepsi de son derece trend bu sezon.

en trend kış kombinleri yapay kürk mont modeli

kış kombini modelleri

Kış modasında borda trendi

Kış demek bordo demek, kış demek koyu kırmızı tonları demek. Ne kadar da yakışır bordo kışın o soğuk ve kasvetli havasına. Bordo çizgili bir kazak beraberinde bordo ojeler muhteşem bir görüntü. Altına düz renk bir etek ya da bir jean. Harika bir kış kombini.

Kış kombinleri genç

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.