Genç Gösteren Saç Modelleri

Kadınların en dikkat ettiği ayrıntıları saçlarıdır. Saçı güzel görünmeyen bir kadın hayata küser ve kendini çok çirkin hisseder. Saç kesim modelleri de bundan ötürü çok önemlidir. Bir kadın saçını kestirmeden önce kendi kafasında modelini belirlemeli ve hangi modeli istediğinden emin olmalıdır.

Kendinizi daha genç gösterecek bir model arıyorsanız yazımız tam size göre. Çünkü kadınları genç gösterdiği kanıtlanmış modellerin sıralaması geliyor şimdi.

Önü uzun arkası kısa küt

Kadınları genç gösteren saç modellerinin başında dünya kadınlarının yakından takip ettiği victoria beckham’ ın sevdiği bir saç modeli olan önü uzun arkası kısa küt geliyor. Bu saç modeli kadınları olduğundan çok daha genç gösteriyor.

önü uzun arkası kısa küt saç modeli

Yandan saç örgüsü modeli

Saç örgüsü bu sezon oldukça trend. Bu nedenle saçı örülebilecek uzunlukta olan kadınların yandan örgü modelindeki saç örgülerini tercih etmelerini tavsiye ederiz. Çünkü örgü modelleri gerçekten hem çok trend hem de kadına bir tür lolita havası veren modellerdir.

yandan saç örgü modelleri

Küt saç modelleri

Küt saç modelleri genelde zaten tutulan bir modeldir. Ancak bu bilindik saç kesimine bir de katlar eklerseniz o zaman işte nokta atışı yapmış olursunuz. Çünkü katlı küt kesim saç modelleri ciddi anlamda genç görünmenizi sağlar. Fakat bir önemli nokta bu saç modelini iri ve tombul suratlı kadınlar tercih etmemelidirler.

katlı küt saç modeli

Kendinden dalgalı saçlar

Doğallık günümüzde oldukça trend. Kendinden hafif dalgalanan bir saçınız varsa onu yandan ayırın ve bu şekilde kullanın. Bu model hem sezonun popüler modellerinden hem de oldukça genç gösteren bir modeldir.

Hipi tarzı saç modelleri

Hipi modası geri döndü. Hem kıyafetlerde hem de tarz olarak pek çok insan hipi modasına uymaya başladı bile. Hipi saç modeli de bu sezon oldukça trend. Sadece trend olmakla kalmayıp kadını oldukça genç ve enerjik gösteren bir model. Yani saçınızı ortadan ayırıyorsunuz ve o şekilde bırakıyorsunuz. Hafif dağınık kullanıyorsunuz. Bu model oldukça moda ve genç gösteren bir modeldir.

hipi tarzı saçlar

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.