En Güzel Mayo Modelleri

Mayo modelleri 2017

Yaz yaklaşırken doğal olarak en güzel mayo modelleri de popüler bir konu olmaya başladı. Bu yaz açıkçası plaj modası oldukça renkli ve oldukça hareketli. Ancak desenlerin yanında renkler de oldukça canlı ve çok çeşitli diyebiliriz.

En Güzel Mayo Modelleri

Gelelim mayo modelleri 2017 koleksiyonuna. Dediğimiz gibi yaz sahiller çok canlanacak. Çeşitler artacak, renkler canlanacak, alternatifler çoğalacak.

en tarz mayo modelleri

İpli mayo modelleri

Bu yaz dikkatinizi çekmiştir. Özellikle kıyafetlerde kenarları ipli modeller oldukça trend. Elbette bu trend mayo bikini modasına da katılmadan olmaz. Sezonun trend mayo modelleri içinde özellikle kenarları ipli detayları olan modeller çok popüler. İçinizin görünmesini istemiyorsanız ip detayların olduğu yere kumaş geçirilmiş modeller var. Bu modeller çok daha kullanışlı.

Sezonun trend mayo modelleri

Hayvan figürlü mayo modelleri

Bu yaz hayvan desenleri her yerde. Çantalarda, ayakkabılarda, elbiseler de, mayolarda, bikinilerde. Kısacası aklınıza gelebilecek her yerde bu sezon hayvan figürleri çok moda. Özellikle de tropik görünümlü olan, yani yeşil ağırlıklı olan hayvan desenli mayolar çok popüler. Daha çok papağan modeli trend diyebiliriz. Diğer kuşlar da oldukça popüler.

Geometrik desenli mayolar

Bikini modellerini anlatırken geometrik desenlerin oldukça popüler olduğundan söz etmiştik. Aynı şekilde mayo modellerinde de geometrik desenler çok popüler. Aynı zamanda çok şık ve tarz bir hava yaratıyor bu tarz mayolar.

Fırfırlı mayo modelleri

Modayı takip edenler bilirler bu yaz fırfırların ne denli trend olduğunu. Özellikle bluz ve elbiselerde fırfır son derece popüler. Eğer siz de bu trende uymak istiyorsanız fırfırlı mayo modellerini tercih edebilirsiniz. Oldukça şık ve  tarz olduğunu söyleyebiliriz bu tarz mayoların.

Etekli mayo modelleri

Gelelim diğer bir trend olan mayo modeline. Bu sezon etekli mayo modelleri de oldukça popüler. Hem kullanımı son derece rahat hem de oldukça havalı bir görüntü yaratan etekli mayo modelleri sahillerde bolca kendini gösterecek gibi.

etekli mayo modeli etekli mayo modelleri

Uzun göğüs dekolteli mayo modelleri

Eğer dekolte sevenlerdenseniz bu mayo modelleri tam size göre diyebiliriz. Güzel beach partileri için tasarlanan bu modeller adeta bir gece kıyafeti endamında tasarlanmışlar.

Mayo modelleri 2017

sezonun en trend mayo modelleri

Tek omuz mayo modelleri

Bu yaz tek omuz askıları her yerde ve her kıyafette. Elbette bu trend mayolara da sıçramış durumda. Özellikle tek omuz askılı mayo modelleri bu yazın mayo trendleri içinde ilk sıralarda yer alıyor. Siz de bu trende uymak isterseniz hemen kendiniz için bir tek omuz askılı mayo edinebilirsiniz.

Çiçek desenli mayo modelleri

Hiç çiçek desenleri olmadan bir yaz olur mu? Elbette olmaz. Sahillerde de çiçek desenleri bu yaz rüzgar gibi esecek. Çiçek desenli mayolar ve bikiniler tüm sahillerin çiçek açmasına neden olacak. Bu enerji saçan rengarenk çiçek desenli mayo modelleri bu yazın trendleri arasında yer alıyor.

Tranparan detaylı mayo modelleri

Sezonun diğer bir trend mayo modeli ise transparan detaylı mayo modeli oluyor. Genelde kenarlarına koyulan transparan detaylar sayesinde son derece güzel bir hava yaratıyor bu mayolar.

mayo bikini modelleri

en trend mayo modelleri

Belden kuşaklı mayo modelleri

Bazı mayo modelleri vardır ki, bu modeller adeta özel bir yere sanki yemeğe gitmişsiniz gibi sizi şık bir hale dönüştürür. Son günlerde çoğalan şık beach partileri nedeni ile bu tarz mayolara talepler arttı. Bu mayoların üzerine uzun bir pareo ile harikalar yaratıyor ve plajın en şıkı olabiliyorsunuz bir anda. Herhalde bu talepler düşünülerek tasarlanmış bu mayo modeli de. Belden kuşaklı olan bu mayolar oldukça tarz ve oldukça şık.

Arkası çapraz askılı mayolar

Mayoların arkası çapraz askılı daha çok bu yaz. Ama bu askılar belden itibaren yukarı doğru ip ip şeklinde geliyor ve çok da şık duruyor.

Tül detaylı mayo modelleri

Tülden mayo olur mu demeyin. Yapmışlar ve çok da güzel olmuş. Mayonun belli yerlerinde adeta aksesuar amaçlı yapılan bu tül detaylar mayolara inanılmaz farklı bir hava katmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.