Çiçekli Elbise Kombinleri

Yazın yaklaşması ile beraber kıyafetler de canlanmaya başladı. Bu sezon çiçekli elbise kombinleri çok popüler. Eğer siz de yazın ruhuna çok yakışan çiçekli elbiselerden hoşlanıyorsanız yazımızı dikkatli okumanızı öneririz. Çiçekli elbiseler aslında kombinlenmesi en kolay kıyafetlerden biridir. Her tarz ayakkabı ve çanta ile hemen kolayca uyum sağlar ve takacağınız aksesuar ile de tarzınızı belirler.

Çiçekli Elbise Kombinleri

Elbisenizin altına kalın topuk bir sandalet ve elinize de küçük şık bir çanta alarak harika bir yaz kombini yapabilirsiniz. Eğer daha farklı bir tarz istiyorsanız da çiçekli elbise modelleri ile kısa botlar inanılmaz şık durur. Özellikle bahar ve yaz akşamlarında çiçekli elbiseniz ve altına giyeceğiniz kısa botlarınız ve mini bir kot ceket ile yapacağınız kombin çok şık ve trend görünmenizi sağlayacaktır.

Çiçekli bir elbise giymek ama bunu özel bir akşamda giymek için de farklı tasarımlarda ve daha klasik kesime yakın modelleri tercih edip klasik ayakkabı ve çantalarla kombinleyerek şık bir akşam yemeği için güzel bir tarz oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.