En Tarz Plaj Elbisesi Modelleri

Artık plajlarda bikini ile değil en tarz plaj elbisesi modelleri ile salınmak trend. Peki hangi modellerle ve nasıl kombinlenir bu elbiseler. İşte burada en güzel plaj elbiselerini ve ne şekilde kombinlenmesi gerektiğini anlatmaya çalışacağız.

En Tarz Plaj Elbisesi Modelleri

En Tarz Plaj Elbisesi Modelleri

Plaj modası yaklaşan yazla beraber görücüye çıktı. Bu yaz sahiller rengarenk olacak. Özellikle neon renkler bu sezon plaj modasında çok trend olacak.

Kısa plaj elbisesi modelleri

Kısa plaj elbiselerinde renkler genelde açık renklerden oluşuyor. Açık renk kısa plaj elbiseleri ile altına hoş plaj terlikleri çok hoş plaj kıyafeti olacaktır. Straplez, yada ince askılı kısa plaj elbiseleri son derece tatlı ve tarz bir plaj kombini sağlamanıza imkan verir.

Kisa plaj elbisesi modelleri

Uzun plaj elbisesi modelleri

Bunun yanında uzun plaj elbisesi modelleri ise uçuş uçuş çok hoş bir hava yaratır. Aynı şekilde altına şık boncuklu plaj terlikleri ile elinize aynı şekilde şık bir plaj çantası ile son derece şık kombinler yaratabilirsiniz. Aynı zamanda plaj partileri için bu tarz uzun plaj elbiseleri çok doğru bir seçim olacaktır. Uzun plaj elbisesi tercih ediyorsanız ve boyunuz kısaysa altına dolgu topuk plaj terliklerinden giymeniz sizi daha uzun ve ince gösterir. Çünkü uzun plaj elbiseleri kısa boylu kadınları bir miktar basabilir. Bunun önüne geçmek içine altına sizi daha yükseltecek topuklu ya da dolgu topuk sandaletleri tercih etmeniz gerekir.

Pareolar ise daha çok denizden çıkar çıkmaz kullanılan tek parça kıyafetlerdir. Fakat artık günümüzde elbise şeklinde de pareolar yapılmıştır. Yani artık pareo tasarımlarında da fazlaca çeşit vardır. Bu sezon pareolar da son derece renkli ve farklı.

beyaz plaj elbisesi modeli

Dantel plaj elbisesi modelleri

Bu sezon sahillerde özellikle dantel plaj elbisesi modelleri çok trend. Düz beyaz ya da siyah olanları çok fazla tercih ediliyor. Bu tarz plaj elbiseleri sahillerde, ya da plaj partilerinde en çok tercih ediliyor. Hem günlük olarak tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda da özel partiler içinde tercih edilebilecek şık tarzda plaj elbiseleridir. Bu nedenle her tarz ortamda rahatlıkla dantelli plaj elbiselerini tercih edebilirsiniz.

beyaz dantel plaj elbisesi dantel plaj elbisesi modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.