Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Burçlara göre ruj rengi önerileri

Sevgili moda bağımlıları burçlara inanır mısınız? Eğer cevabınız evetse yazımızı çok dikkatle okumanızı öneririz. Çünkü yapılan bir araştırmaya göre burçlara göre makyaj önerileri her burcun kadınına göre değişiyormuş. Yani her burcun aslında kendine özgü bir makyaj sitili ve rengi varmış.

Burçlara Göre Makyaj Önerileri

Yanlış makyajı uygulamadığında içten içe kendini kötü hissedermiş. En önemlisi ise burcunuzun makyaj önerisini dikkate alıp yaptığınızda ise göz alıcı bir sonuç ortaya çıkıyormuş. Çünkü önerilen renkler sizin karakterinizle belirlenmiş renklermiş. Lafı fazla uzatmayalım ve burçlara göre ruj rengi önerilerini sizlerle paylaşalım.

Burçlara göre ruj rengi önerileri

Burcunuz için önerilen ruj markasını öğrenmek için galeriye tıklayabilirsiniz.

burçlara göre stil önerileri

Koç burcu için makyaj önerileri

Genelde burçlara göre stil önerileri içinde burcunuzun baskın olan karakteristik özellikleri ön plandadır. Kendinizle zıt bir makyaj ya da bir stil yapmanız son derece yanlış olur. Bilirsiniz koçlar bağımsızlıklarına çok düşkündürler ve ayn zamanda da tutkuludurlar. Bu nedenle genelde iddialı ve cesur parçaları hep önce koç burcu kadınlarının üzerinde görürüz. Bu yüzden koç kadınlarına cesur renkler çok yakışır. Koç burcuna önerilen ruj rengi tonları ve makyaj tonları daha çok kızılın tonlarıdır. Koçlar kızıl ruj kullanarak çekiciliklerini arttırabilirler.

Boğa burcu için makyaj önerileri

Boğa kadınları genelde sade ve son derece sofistike bir havaya sahiptirler. Çok iddialı olmayı sevmezler. Ancak iddiasız da güzel olunacağını bu kadınlardan öğrenebilirsiniz. Sade bir tarzı olan boğa kadını rujunda ve genel tüm makyajında kullanışlılığa ve kaliteye de çok önem verir.

İkizler burcu için makyaj önerileri

Trendleri en iyi takip eden ve bir çok yenilikten herkesden önce haberdar olan burçtur diyebiliriz ikizler burcu. Bir çok kadının aksine yeni şeyler denemekten asla çekinmez ve farklı, yenlikçidir. Bu nedenle onların bu yenilikçi ruhlarına son derece uygun olan renk değiştirme özelliğine sahip rujlar öneriliyor ikizlere.

Yengeç burcu için makyaj önerileri

Son derece sıcak kanlı ve candan bir burç olan yengeç burcu kadınları, çok iddalı renkleri sevmezler. Genel havaları da iddialı olmaktansa asil ve zarif olmaktan yanadır. Üzerinden güzellik ve zarafet akan bir kadın görürseniz bilin ki o yengeç kadınıdır. Yengeçlere en çok yakışan renk ise pembe olarak belirlenmiş. Hem makyajında hem de özellikle ruj renginde yengeçlerin pembeye ağırlık vermeleri onları çok daha güzel gösterecektir.

Aslan burcu için makyaj önerileri

Bir yıldız edasında etrafta dolaşan bir kadın görürseniz o kesin aslan burcu kadınıdır. Çünkü aslan burcu kadınları her zaman girdikleri her ortamda dikkatleri üzerine toplamayı seven ve her zaman yıldız olmak isteyen kadınlardır. Kalabalık bir ortamda bir aslan kadınının, o dikkat çeken muhteşem stilini hemen fark edersiniz. Bu kadar iddialı olmayı başaran aslan kadınları için kırmızı ve tonları çok ideal renklerdir.

Başak burcu için makyaj önerileri

Detaycılıkları ve titizlikleri ile ünlü olan başak kadınları özellikle giyimlerinde ve makyajlarında çok daha seçici ve detaycı olurlar. Bir başak kadınını tatmin etmek en zor iştir. Çünkü başak burçları en mükemmelliyetçi burçtur. Başaklara genelde pembe, şeftali yani açık tonlar önerilir.

Terazi burcu için makyaj önerileri

Terazi kadınları hep zevkli oluşları ile ünlüdürler. Narin bir tarzları vardır ve modadan da son derece iyi anlarlar. Sadece kendilerini değil başkalarını da oldukça güzel şekilde giydirirler. Bir çok ünlü tasarımcının burcuna baktığımızda terazi olduğunu görüyoruz. Stilden ve modadan bu kadar iyi anlayan bu zevkli kadınları da tatmin etmek elbette zor. Terazilere de gene aynı şekilde açık renk makyajlar öneriliyor. Dudak için de daha çok parlatıcı kıvamında rujlar ya da pembe ve turuncu tonları öneriliyor.

Akrep kadınları için makyaj önerileri

Akrep kadını uzaktan soğuk ve gizemli görünür. Yaklaştıkça akrep kadınının içindeki şeytan tüyü de ortaya çıkar. Bu nedenle akrep kadınlarına kendileri gibi gizemli renkler önerilir. Akrepler vamp bir görünüme sahip olduklarında çok daha çekici olurlar. Bu nedenle makyajınızda ve özellikle de seçeceğiniz ruj renginizde vamp renkleri tercih etmelisiniz. Yani bir akrep kadını her zaman koyu renk ruj sürmelidir.

Yay burcu kadınları için makyaj önerileri

Burçlar arasında hem rahatımdan ödün vermeyeyim hem de son derece şık ve iddialı görüneyim diyen tek burç yay burcudur. Etrafınızda yay burcu varsa çok şanslısınızdır. Çünkü yaylar her zaman etraflarına neşe saçarak pozitif bir elektrik yayarlar. Bir yay kadınına en yakışan renkler ise özgürlüklerine düşkün oldukları için canlı renklerdir. Onları baskılamaz ve kapatmaz bu renkler. Neşeli ve canlı renkler yay burcunun o eğlenceli dünyasına son derece uygundur. Özellikle turuncu yay kadınlarına en çok önerilen renktir.

Oğlak burcu kadınları için makyaj önerileri

Oğlak burcu kadınları geleneksel ve aşırı çalışkan halleri ile tanınırlar. Çok çalışan oğlak kadınları makyajlarında da titiz davranırlar. Genelde lüks ve şık makyaj malzemeleri kullanırlar. Oğlak kadınları için en çok önerilen makyaj tonları ise karanlık tonlardır. Koyu renk rujlar özellikle oğlak kadınlarına çok yakışır.

Kova burcu kadınları için makyaj önerileri

Yeniliklere en açık kadınlar kova burcundan çıkarlar. Öyle ki kimsenin denemeye cesaret edemediği ruj renklerini kova burcu kadınının makyaj masasında rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu nedenle kova kadınlarına kendileri gibi farklı ve özgün renkler önerilir. .

Balık burcu kadınları için makyaj önerileri

Romantikliği ve duygusallığı ile meşhur balık burcu kadınları için önerilen renk elbetteki romantik renkler oluyor. Balık kadınları için kesinlikle pastel tonları çok ideal.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.