Siyah ve Beyaz Trendi

Siyah ve Beyaz Modası

Abiye elbise modasında son günlerde siyah ve beyaz renkleri bir şekilde harmanlamak oldukça moda. Özellikle yurt dışında bu trend oldukça sevildi ve benimsendi.

Peki nasıl oluyor bu trend? Öncelikle bu uyumlu güzel iki rengi beraber kullanabileceğiniz aksesuar ve kıyafetlerle oluyor. Pırıltılı ya da parlak renk bir abiye elbise yerine dümdüz siyah bir elbise tercih edebilirsiniz.

Siyah abiye elbise her zaman bir klasiktir ve modası asla geçmez. İşte burada siyah beyaz trendi devreye giriyor. Öncelikle eğer bu özel gecenizde giymek için siyah asil bir elbise tercih ettiyseniz size tavsiyemiz bu siyah elbiseyi beyaz aksesuarlarla ya da ayakkabılarla tamamlamanız. Siyah beyaz bir kolye olabilir, siyah beyaz bir çanta olabilir ya da elbisenin bir yerine kondurulmuş beyaz bir pırıltı olabilir. İşte bu ikisini beraber kullandığınızda hem siyahın matemli görüntüsü yok oluyor hem de gerçekten son derece asil ve zarif en önemlisi de sonuna kadar trend bir görüntü elde ediyorsunuz.

Eğer siyah yerine beyaz elbise tercih ederim derseniz. Burada da siyah elbise ile yaptığımıza benzer karışımı uygulamanız gerekiyor. Yani beyaz abiye elbiseniz ile beraber siyah beyaz aksesuarlar ya da çantalar kullanmanız yeterli olacaktır. Hatta şu anda çok popüler olan siyah beyaz manikür de yaptırırsanız muhteşem bir görüntü ve oldukça trend bir hava yaratırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.