Kısa Elbise Modelleri Genç

Elbiseler her zaman her dönem trend olmayı başarmış kıyafetlerin başını çeker. İşte burada sezonın en trend kısa elbise modelleri genç tasarımları görme şansı yakalayacaksınız. Bu sezon gene her sezon olduğu gibi elbiseler çok popüler. Ancak genelde tercih edilen modellerin başını kısa elbiseler çekiyor. Model ve renk olarak ise çeşit ile renkler farklılığını ve alternatifini korumaya devam ediyor. Kombin yapma konusunda da sokak modalarından ilham aldık ve sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Kısa Elbise Modelleri Genç

Maalesef bir çok markada şöyle bir durum olabiliyor. Elbise denilince daha klasik bir havaya yakın modeller tercih ediliyor ya da daha çok yaşça büyük insanlara hitap eden modeller tasarlanıyor. Nedense bir çok Avrupa ülkesinde elbise denilince sade ve gençlere özel modeller tasarlanırken, bizim ülkemizde sanki her elbise giyen potansiyel düğüncü muamelesi görüyor. Modeller her ortama rahatlıkla giyemeyeceğiniz tarzda klasiğe yakın şekillerde tasarlanıyor. Elbette bazı markaları bu durumun dışında tutuyorum. Zaten özellikle yazlık kısa elbise modelleri denilince rahat ve her ortama rahatlıkla giyilebilen modeller akla gelir hemen.

en trend kısa elbise modelleri

Gelelim bu yazın en trend kısa elbise modellerine. Öncelikle sıcak yaz günlerine çok ama çok yakışan, hem rahat hem de oldukça şık bir görüntü yaratan askılı elbiseler oldukça popüler. İnce askılı olan bu elbiselerin son derece feminen bir görüntü yarattığını da söylemek isteriz. Renk olarak ise genelde bu tarz elbiselerde düz renkler tercih ediliyor. Eğer bu elbiseleri günlük bir kullanım için kombinlemek istiyorsanız sandaletlerinizle ya da spor ayakkabılarınızla kombinlemelisiniz. Beraberinde tasma kolyeler de bu elbiselerle harika bir tarz yaratıyor. Çanta olarak ise çapraz çantaları ya da farklı bir tarz için küçük kutu çanta modellerini tercih edebilirsiniz.

yazlık kısa elbise modelleri

siyah düz kısa elbise modeli

Bu sezon omuz dekolteli kıyafetlerin ne denli trend olduğunu artık bilmeyen yoktur. Omuz dekolteli bu elbiseler de gene aynı şekilde hem genç bir hava yaratıyor hem de her ortama rahatlıkla giyilebiliyor. Bu elbiseleri de gene hem günlük hem de akşamları rahatlıkla değerlendirebilirsiniz.

omuz dekolteli elbise modeli

omuz dekolteli kısa elbise modeli

bohem elbise modelleri

bohem tarzı elbise modeli

Gelelim hiç bir yazın olmazsa olmazlarından çiçekli elbise modellerine. Çiçekli elbiselerin aslında bu sezon çok trend olduğunu herkes biliyordur. Yazın o güzel dokusuna ve sıcacık havasına çok yakışıyor çiçekli elbiseler. Rengarenk ve minik, ya da küçük çiçek desenli olan bu elbiseleri kombinlerken ise mümkün olduğunda sade tek renk parçalarla kombinleyin. Çiçekli bir elbise ile kesinlikle düz renk bir çantayı ve gösterişten uzak düz renk bir ayakkabı kombinleyin.

çiçekli elbise kombinleri

çiçekli elbise modeli

çiçekli elbise modelleri

Bir diğer günlük elbise modeli ise salopet elbise modeli oluyor. Denim kumaş, kanvas kumaş gibi ince yazlık kumaşlardan yapılan modelleri tercih ettiğinizde harika bir tarz yaratmanızı sağlıyor. Bohem tarzı elbiseler de aynı şekilde bu yazın trend elbiseleri arasında yer alıyor. Hem günlük hem de trend elbiseler arasında yer alıyor bohem elbiseler.

salopet elbise modeli

bohem elbise modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.