Sezonun En Trendleri

Kış sezonunun en trend kıyafetleri

Son günlerde herkes sezonun sezonun en trendleri neler acaba diye merak eder oldu. Aslında modeller çok tanıdık ve çok bilindik. Ancak şöyle bir durum var. Bu kış bir sürü parça moda. Eğer alışverişe çıktıysanız, ya da mağazalara şöyle bir göz attıysanız etrafınızda birbirinden güzel ve farklı parçaların sizi sardığını hemen fark edeceksiniz.

Sezonun En Trendleri

İşte bunlar arasında kış sezonunun en trend kıyafet modellerini sıralamaya çalışacağız. Bu modeller bu kış herkesin giymesi gereken ve aslında bir çok modacı ve önemli marka tarafından çok fazla modeli tasarlanan kıyafetler arasında gösteriliyor. Anlayacağınız bu kış denemeniz gereken en trend kıyafetleri burada sıralayacağız.

Kış sezonunun en trend kıyafetleri

kış sezonunun en trend kıyafet modelleri

Puffer mont modelleri

Puffer montlar bilirsiniz geçen sezon da çok modaydı. Eğer geçen sezon direndiniz ve bu montlardan almadıysanız, bu sezon geç olmadan bu montlardan hemen bir tane alın. Çünkü bu kış bu montlar hiç olmadıkları kadar moda olacaklar. Bu montlar özellikle günlük kullanımlar için son derece spor, şık ve tarz bir hava yaratıyorlar. Kotla ve eteklerle çok uyumlu ve şık duruyorlar.

Puffer mont modelleri siyah puffer mont modeli

Fırfırlı etek modelleri

Eğer etek giymeyi sevenlerdenseniz aslında şunu söyleyelim bu kış etek giymek çok moda. Ancak modeller arasında özellikle fırfırlı eteklerin yeri bir ayrı olacak. Kışın en trendleri arasında bu fırfırlı etek modellerinin ilk sıralarda olduğunu söyleyebiliriz. Bu etekleri ise salaş kazaklarla, kısa botlarla kombinleyerek son derece tarz bir hava yaratabilirsiniz.

fırfırlı etek kombini fırfırlı etek modeli

Büyük küpe modelleri

Genelde aksesuarlar yazın daha bir önem kazanır. Ancak bu kış küpeler ayrı bir önem kazanacak. Çünkü taşlı, boncuklu ve pırıltılı büyük küpeler bu kış çok moda. Bu küpeleri günlük sade ve spor kıyafetlerinizle kombinlerseniz daha sakin bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

büyük küpe modeli kışın trend küpeleri

Logolu tişört modelleri

Bu kışın diğer bir öne çıkan trendi ise kocaman logolu tişörtler. Genelde bu tişörtlerin üzerine bir rock grubu olabiliyor ya da vintage bir resim olabiliyor. Bu tişörtleri siyah deri ceketinizle beraber giyerek son derece trend ve tarz bir bütünlük sağlayabilirsiniz.

kadın tişört modeli

Omzu açık bluz modelleri

Kışa olur mu demeyin. Artık son günlerde mevsim kavramları çok değişti. Bu zaten öyle kışın giyilemeyecek bir trend de değil. Uzun kollu olup, omuz kısmı açık bluzlardan bahsediyoruz. Kotlarla, eteklerle harika uyum sağlayacak bluzlar.

omzu açık bluz modeli

Yüksek boyunlu bluzlar

Ünlülerde zaten görmüş ve dikkatinizi çekmiştir bu tarz bluzlar. Biraz nostaljik, biraz gotik, biraz da klas bir hava yaratıyor bu bluzlar. Hem günlük kullanım için çok idealler, hem de şık olmak istediğiniz ortamlar için çok idealler.

yüksek boyunlu bluz modelleri yüksek boyunlu bluz yüksek boyunlu gömlek

loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.