Romantik Uzun Saç Modelleri

Romantik Uzun Saç Modelleri

Sevgili moda bağımlıları en trend saç modelleri arasında uzun saç modelleri ilk sıraları çekiyor. Özellikle ortadan ayrılmış bohem tarzı uzun saçlar bu ve önümüzdeki sezon oldukça popüler.

Örgü saç modelleri

Uzun saçlarınızı örgü ile şekillendirerek son derece trend bir tarz yapabilirsiniz. Çünkü örgü saç modelleri bu sezon oldukça moda. Arkadan tek örgü saç modeli ya da yandan tek örgü saç modeli hem duruşu güzel olan hem de son derece şık bir modeldir. Eğer balık sırtı yapmayı da biliyorsanız bu harika deriz. Çünkü balık sırtı örgüsü saç modelleri de en popüler saçlardan biri.

Arkadan yüksek at kuyruğu

Gerçekten kullanımı ve yapımı en kolay saçlardan biridir. Son derece trend olan bu model size derli toplu da bir hava katarak çok şık görünmenizi sağlar. Ayrıca at kuyruğu tam bir feminen tarzı saç modelidir.

Krepeli saçlar

Krepeli saç ise size kuaförden yeni çıkmışsınız gibi hava katar. Krepeli saç bu sezon oldukça da moda. Bunu değerlendirerek krepeli kabarık ve şık bir saç modeli oluşturabilirsiniz.

Tepeden dağınık topuz modeli

Topuz tam bir kurtarıcıdır. Saçınızı yapmakla uğraşamayacak durumdaysanız hemen bir topuz yapın. Ama dağınık ve tepeden olsun. Bu model çok güzel ve oldukça da trend.

En güzel ve en trend saç modellerini incelemek için galerimizi tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.