İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Sevgili moda bağımlıları sezonun trendleri iyice belli olmaya başladı. Bu trendler içinde en çok dikkat çeken ispanyol paça pantolon modelleri oluyor. Geniş paça bu pantolonlar yaz aylarının en trend pantolon modelleri arasında ilk sıraya yerleşecek gibi görünüyor. Özellikle yüksek topuklu ayakkabılarla rahatlıkla giyilen ve kesinlikle çok daha zayıf ve uzun bir görüntüye neden olan bu pantolonlar aslında oldukça da kullanışlı.

İspanyol Paça Pantolon Modelleri

Eğer pantolon giymeyi seviyorsanız bu güzel pantolonları kesinlikle değerlendirirn deriz. Altına şık bir topuklu sandalet ve üzerine tek omuzu düşük bir badi, ya da atlet badi ile harika bir kombin yaratabilirsiniz. İspanyol paça pantolon kombinleri aslında yapılması en kolay kombinlerdendir. Üzerine salaş bir gömlekle de giyildiğine harika bir tarz yaratmanızı sağlar.

İster jean oldun ister kumaş olsun ama paçalar kesinlikle ispanyol olsun. Bu yaz ispanyol paça pantolonlar uzun süredir moda dünyasında yer alan boy friend pantolonlarla yarışacak gibi görünüyor. Aslında ikisi de son derece şık ve ikisi de trend modeller. Bu iki pantolonu da şık blazer ceketlerle bahar için kombinleyebilirsiniz. Emin olun harika bir kombin olacaktır.

Özellikle ispanyol paça kot pantolon modelleri her mevsim kolaylıkla giyilebildiği ve kombini de çok kolay olduğu için fazla tercih ediliyor. Bu pantolonlarla çok tarz kombinler yapabilirsiniz. Eğer yazın giyecekseniz üzerine bir basic tişört ile kombin yapabilirsiniz. Ama eğer kışın giyecekseniz boğazlı bir kazakla, ya da balıkçı yaka siyah şık bir bluz tarzı kazakla kombin yapabilirsiniz. Hatta bu tarz pantolonları blazer ceketlerle beraber giydiğinizde de çok şık olacaktır.

Şunu unutmamak lazım ispanyol paça pantolon modelleri özellikle modacılar tarafından her zaman çok önerilir. Çünkü ispanyol paça boyunuzun daha uzun görünmesini ve çok daha zayıf görünmenizi sağlar. Uzun ince bir görüntü için ispanyol paça pantolon modelleri çok iyi bir seçim olacaktır. İspanyol paçaların altına kalın topuk, ya da platform tarzı topuklu ayakkabılar ya da botlar giyerseniz sonuç emin olun çok güzel olacaktır.

Ama eğer boy probleminiz yoksa düz taban spor ayakkabılarla ispanyol paça pantolon modelleri çok spor ve çok modern kombin yaratmanızı sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.