İphone Kılıfları

En güzel iphone klıfları

Akıllı telefonları artık her yaştan herkes kullanıyor. Akıllı telefonlar kadar bu telefonların aksesuarları da fazlasıyla ilgi görmekte hatta modası bile oluşmakta. Özellikle iphone telefonları için kılıflarda yeni bir trend oluştu. İphone kılıfları artık sadece telefonu korumaktan çıktı ve kendi başına bir moda öncüsü oldu.

En trend iphone kılıfları içerisinde ülke temalı iphone kılıfları ve resimli iphone kılıfları oldukça trend. Genç kızlar ise özellikle hello kitty’li iphone kılıflarını fazlasıyla tercih ediyorlar. Bunun yanında diğer en trend iphone kılıfı fotoğraf baskılı iphone kılıfları. Yani eşinizin, çocuğunuzun ya da sevgilinizin resmini kılıfa baskı yaptırıyorsunuz ve böylece en sevdiğiniz kişinin resmi telefonunuzda kocaman duruyor. Bu tarz kılıflar bu sezonun en trend kılıfları arasında. Oldukça da güzel bir hediye olabilir. Çünkü özel bir kılıf olur.

Her telefonun kendine has tarzda ve desende kılıfı vardır. İphone 4s’in kılıfları ve iphone 5 ‘in kılıfları birbirinden farklıdır.

Burada en trend iphone kılıfları yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

çikolata şeklinde iphone kılıfı

dantel desenli iphone kılıfı

en farklı iphone kılıfları

en trend iphone kılıfları

iphone 5 kılıfları

iphone kılıfları

örümcek adamlı iphone kılıfı

paris iphone kılıfı

resim baskılı iphone

justin bieberli iphone kılıfı

manzara resimli iphone kılıfı

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir