İlkbahar Yaz Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Tasarımı özel emek isteyen gelinliklerin başını büyük beden gelinlik modelleri çeker. İlkbahar yaz büyük beden gelinlik modelleri hakkında fikriniz var mı? Çünkü bu tarz gelinlik modelleri vücut ölçülerinde fazlalıkları olan kadınların daha ince görünmesi baz alınarak tasarlanır. Burada önemli olan büyük beden bir kadınının bu gelinliklerin içine girebilmesi değil büyük beden gelinliğin gelini çok daha zayıf gösterebilmesidir.

Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Bu nedenle büyük beden gelinlik modelleri arayışına çıktığınızda sizi zayıf göstermeye yönelik tasarımlara ağırlık verin. Ama bunun için vücudunuzda hangi bölge ya da bölgelerinizin daha ince görünmeye ihtiyacı olduğunu da iyi bilmelisiniz. Eğer diktirmekten yanaysanız bunu sizi daha ince göstermeye yönelik bir dikiş gerçekleştirebilecek bir terziye diktirmeniz daha doğru olacaktır. Model olarak ise internette gezinebilir ve galerimizi tıklayarak zayıf gösteren büyük beden gelinlik modellerini inceleyebilirsiniz.

İlkbahar Yaz Büyük Beden Gelinlik Modelleri

Eğer büyük beden gelinlik modelleri 2016  sizi hiç etkilemiyorsa üzerilerinde değişikliklere gidebilirsiniz. Beline bir kumaş ya da kemer yaptırabilirsiniz. Kol kısmına dantel kollar taktırabilirsiniz. Ya da buna benzer küçük ama şık değişimler ile istediğiniz gelinliği yaratabilirsiniz. Ancak bu sezonun gelinlik modasında abartıların da oldukça popüler olduğunu bilmenizde fayda var. Bu nedenle pırıltıları ve dantelleri de bolca kullanabilirsiniz. Yaz gelinleri kış gelinlerine oranla çok daha şanslıdırlar. Çünkü yaz için tasarlanan gelinlik modelleri çok daha çeşitlidir ve çok daha fazla alternatife sahiptir.

Gelelim büyük beden gelinlik seçimine Her sezon olduğu gibi danteli bu sezon pek çok yerde fazlaca göreceğiz. Bunun yanında straplezler, tek askılılar, kolsuzlar da elbette popüler modellerin başını çekiyor. Büyük bedende diğer bir yapılan yanlış da göğüs kısmının yanlış kullanılmasıdır. Yani büyük beden kadının büyük olan göğsü yanlış şekilde yakalarla daha da büyük gösterilerek ya da çok fazla göz önüne getirelerek gereksiz bir görüntüye neden olunmakta. Buna engel olmak için kesinlikle doğru yaka tercih edilmeli. V ayaka ve kare yaka büyük göğüslü kadınlara en çok yakışan yaka tipidir. Eğer çok büyük göğüsleriniz varsa V ile kare yakayı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.