En Trend Kar Botu Modelleri

Bayan kar botu modelleri

Sevgili moda bağımlıları bu kış kar botları çok trend. Özellikle ünlülerin de sıklıkla tercih ettikleri en trend kar botu modellerini burada artısı ve eksisi ile anlatmaya çalışacağız. Öncelikle şunu söyleyelim kar botları bu sezon oldukça moda. Öyle ki ünlüleri şık mini eteklerinin altına, ya da jean pantolonlarının, deri pantolonlarının altına bu sıcacık botlarla sıklıkla görebilirsiniz. Çünkü botlar tüm dünyada popüler oldu ve olmaya da devam edecek.

En Trend Kar Botu Modelleri

Bayan kar botu adidas

Gelelim en çok tercih edilen ve diğer markalar arasında bir anda en ön sıraya yerleşen bayan kar botu adidas adı altındaki bu şık botumuza. Adidasın bu modeli son derece profesyonel ve kesinlikle çok şık. Markanın rahatlık konusunda uzmanlaştığını düşünürsek kar oynarken bu botların sizi yormayacağından da emin olabilirsiniz.

adidas kar botu modeli Bayan kar botu adidas

Miu miu kar botu modeli

Genelde önemli marka denilince aklımıza gelen bir isimdir miu miu. Hepimiz çok severiz bu markayı. Markanın çıkardığı kar botu ise o hem çok profesyonel hem de çok şık. Soğuk kış günlerinde şık olmak ve aynı zamanda soğuktan korunmak isteyenler için harika bir seçim.

Miu miu kar botu modeli

Moschino kar botu modeli

Aslında bayan kar botu modelleri denilince akla ilk gelen markalardan biridir Moschino. Markanın tasarladığı bot ise kesinlikle gerçek bir kar botu kıvamında.

Bayan kar botu modelleri Moschino kar botu modeli

Gucci kar botu modeli

Gucci kar botuna ayrı bir tarz yaratmış. Son derece sağlam ama alışılmışın dışında farklı ve kendine has tarz bir bot tasarlamış. Günlük hayatta kullanmak için çok daha kolay.

Zara kar botu modeli

Zara bu kış kalın tabanlı ve kısa kar botu modeli tasarlamayı tercih etmiş. O alıştığımızı uzun çizme şeklindeki kar botlarına nazaran aslında daha kullanışlı bir model. Günlük hayat için kesinlikle çok ideal.

zara kar botu modeli

Moncler kar botu modeli

Moncler markası bu sezon çok şık bir kar botu tasarlamış. Aslında model tam ortada bir model. Hem adeta bir kar tatilinde rahatlıkla kullanabilirsiniz, hem de günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz bir model. Son derece şık ve sıcacık bir bot.

Moncler kar botu modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.