En Trend Kadın Palto Modelleri

Kış Palto ve Mont Modelleri

Kışın belkide en önemli kıyafetlerinden biri de hiç şüphesiz paltolardır. Uzun paltolar, kısa paltolar, diz hizasında paltolar hepsi de tercih edilir ve aynı oranda giyilir. Ancak en trend palto modelleri içinde elbette başa çıkmış modeller de çok fazladır. Bu kışın trend olan palto modellerini öğrenmek ve modadan geri kalmamak için yazımızı okumanızı öneririz.

Sezonun palto trendlerine baktığımızda vücuda oturan ve belden kemerli modellerin sezonun kış palto ve mont modelleri içinde trend olduğunu görüyoruz. Bunun yanında metal düğme aksesuarlı paltolar ve renkli paltolar özellikle de kırmızı paltolar ile mor paltolar oldukça moda.

en trend kadın palto modelleri

Bayan palto modelleri

Kış kendini iyice hissettirmeye başladı ve kışın en önemli parçalarından biri hiç şüphesiz paltolar. Doğru seçilmiş bir palto modeli bir anda tüm havanızı değiştirebilecek güce sahiptir.

Bayan palto modelleri 2016

Ekoseli palto modelleri

Bu sezon ekoseli desenler oldukça moda. Son derece şık ve asi bir tarz yaratan ekoseyi paltolarda da kesinlikle denemelisiniz. Morun ve morun tonlarının da çok trend olduğunu biliyorsunuzdur. Morun zirvedeki duruşu ise çok daha uzun zamanlar süreceği için mor renk kıyafetleri gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

ekoseli palto modeli

Siyah palto modelleri

Ancak her kış ve her mevsim olduğu gibi siyahın modası hiç bir zaman geçmeyeceğe benziyor. Bu sezon siyah palto modelleri de oldukça trend.

Siyah palto modelleri

Süet palto modelleri

Son derece asi ve iddialı gibi görünse de aslında süet paltolar kombinlenmesi son derece kolay parçalardır. Bu kış süetin ne kadar trend olduğunu biliyorsunuzdur. Bu durum palto modasına da sıçradı süet kumaştan asi görünümlü paltolar tüm vitrinleri süslemeye başladı.

süet palto modelleri

En güzel panço modelleri

Özellikle soğuk kış günlerinde battaniyeye sarılıp elinize sıcak kahvenizi almayı seversiniz dimi. İşte tıpkı bu duruşu andıran bir stil moda bu sezon. Aynı evde sarılıp televizyon izlediğimiz battaniyeler gibi kalın pançolar bu kış çok trend. Şahsen ben pançoları pek sevmesem da seveni ve giyeni çok bunu biliyorum. Siz de sevenlerdenseniz bu kış şanslısınız. Ancak bu kocaman parçaları kullanırken size önerim pançolarınızla beraber belinizde kemer olmasına kesinlikle özen gösterin.

panço modelleri

Kısa palto modelleri

Eğer boyunuz çok uzun değilse zaten uzun palto modellerinden mümkün olduğunca kaçıp her daim kısa palto modellerini tercih etmelisiniz. Özellikle gri renk olanları şiddetle öneririm. Çünkü gri renk paltolar bu kışın trendleri arasında ilk sıralarda yer alıyor.

kısa palto modeli

Uzun palto modelleri

Uzun paltolar ise kışın o soğuk havasına son derece uygun ve özellikle boy problemi olmayanlar için muhteşem seçim paltolardır. Dediğim gibi eğer boy probleminiz yoksa tercihinizi uzun palto modellerinden yana yapabilirsiniz. Hatta kalın olan modeller bu sezon oldukça moda. Ancak palto seçiminde önemli bir detay var. O da boyunuz, kilonuz ve giyim tarzınız. Kendinize yakışan modeli tercih etmeniz bu konuda son derece önemli. Tüm modelleri incelemek için galerimizi tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.