En Tarz Kolye Modelleri

Çoklu kolye modelleri

Genelde kadınların kıyafetlerini renklendirmek ve tarzlarını tamamlamak için kullandıkları aksesuarlardan bir diğeri de kolyeleridir. Kolyeler genelde abiye kolyeler ve spor günlük kolyeler şeklinde iki tipte üretilir ve değerlendirilir. En tarz kolye modelleri arasında özellikle son günlerde belli kolyeler çok trend. Hangi kolyeler çok trend ve önümüzdeki sezon da trend olmaya devam edecek bunu inceleyelim.  Spor kolyeler daha çok günlük kullanım için daha rahat ve derli toplu olup modern görünümlü olurlar. Abiye kolyeler ve abiye gerdanlıklar ise daha gösterişli ve daha şık bir görünüm içerirler. Özel günlerde kullanım için daha uygundurlar.

En Tarz Kolye Modelleri

Bu sezonun kolye modası ise genelde büyük kolyeler oluyor. Tüm aksesuarlarda olduğu gibi kolyelerde de büyük kolyeler fazlasıyla trend. Büyük kolyelerin yanında boncuklu kolyeler de çok fazla popüler. Yani bu sezon büyük ve boncuklu kolyeler son derece trend.

Gümüş renkli kolyeler her zaman olduğu gibi bu sezon da ağırlıkta. Ama gümüş renginin yanında rengarenk kolyeler de çok popüler olacak. Kısaca bu sezon kolyeler çok fazla dikkat çekici olacak.

Çok eskilerden beri gelen isim kolyeler ise bu sezon olmadığı kadar trend olacak. Kolyenize sevgilinizin, eşinizin, arkadaşınızın ya da çocuğunuzun ismini yazıp takmak sezonun popüler aksesuarlarından olacak. Hatta evli ve çocukluysanız kendi adınızı, çocuğunuzun adını ve eşinizin adını yazdırarak üçlü set yaptırıp bu şekilde bir isimli kolye takabilirsiniz. Bu tarz kişisel aksesuarlar çok trend. Bunun yanında çoklu kolye modellerinden hoşlanıyorsanız bu sezonda da çoklu kolye modellerinin son  derece trend olacağınız söylemek isteriz.

çoklu kolye modeli inci tarz çoklu kolye modeli midye çoklu kolye modeli

uzun kolye modelleri

Altın kolye modelleri

Eğer bijuteriden çok da hoşlanmıyorsanız bilmeniz gerekir ki bu sezon ve önümüzdeki sezon altın kolye modelleri oldukça popüler olacak. Hatta altın kolyeler artık çok tarz, çok farklı ve kesinlikle günlük kullanımlar için ideal. Altın kolyeye fazla ödeme yapmak istemiyorsanız da emin olun bijuteri de bu sezon çok moda. Hem tarz hem de farklı modeller kesinlikle bulma şansınız çok yüksek. Özellikle renkli kolyeleri seviyorsanız renkliler yaz aylarında çok moda olacak. Şimdiden alın ve kenara koyun deriz. Renk olarak belirmek isteriz ki en çok turkuaz trend olacak. Bunun yanında hayvan simgeleri de gene tren kolye modelleri arasına girmeye hazırlanıyor.

altın kolye modeli altın kolye modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.