Dantel Babet Modelleri

Babet uzun süredir kadınların en çok tercih ettikleri ayakkabı çeşidi arasında yer alıyor. Dantel babet modelleri ise bu sezonun trend ayakkabı modelleri arasında geliyor. Özellikle bahar ve yaz aylarında babetler en popüler ayakkabılardan. Bu yaz da babet giymek aslında oldukça trend.

Dantel Babet Modelleri

Ancak babet ayakkabı modellerine bir çeşit ekleniyor. Uzun süredir çok sevdiğimiz dantel kıyafetlerin bu sezonda da çok moda olacağını biliyorsunuzdur. Şimdi dantel kıyafetlere bir de dantel babetler eklendi. Dantelden hoşlananları çok mutlu edecek olan bu trend bu yaz çok popüler olacağa benziyor.

Dantel babetler özellikle asil ve şık duruşu ile eteklerin ve şortların altına çok rahat giyilebilecek ve son derece şık bir görüntü yaratacak ayakkabı modellerinden. Bu sezon babet ayakkabı modellerinin trend olacağını biliyoruz ve buna ilaveten dantelli babet modellerinin çok trend olacağını da biliyoruz. Elbiselerle, eteklerle, şortlarla son derece güzel bir kombin için babetler oldukça iyi bir seçimdir.

babet ayakkabı modeli

Rahatlığı nedeni ile çok tercih edilen babetler bu sezon trend oluşu nedeni ile de çok fazla tercih edilecek. Çünkü bu sezon hiç olmadığı kadar popüler olacak ayakkabı modellerinin başını babetler çekiyor. Hem rahat, hem şık, hem de son derece trend bir kombin için babet modellerini değerlendirebilirsiniz.

Özel bir günde ya da davette şık bir kıyafetin altına da dantel ya da benzer tarzda klasiğe yakın şık babet modellerinden rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Çünkü her zaman yüksek topuk abiye ayakkabılar giyilecek diye bir kural yok. Son derece şık bir babetle de oldukça klasik, şık ve tarz bir havaya bürünebilirsiniz.

2014 ilkbahar yaz ayakkabı modası - mavi dantel babet

2014 ilkbahar yaz ayakkabı modası - beyaz dantel babet

2014 ilkbahar yaz ayakkabı modası - dantel süslemeli babet

2014 ilkbahar yaz ayakkabı modası - kırmızı siyah dantel babet modeli

2014 ilkbahar yaz ayakkabı modası - siyah dantel babet modeli

siyah dantel babet modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.