Dantel Abiye Elbise Modelleri

Dantel Abiye Elbiseler

Dantel kadını son derece çekici ve asil gösterir. Bir kaç sezondur çok fazla trend olan dantel bu sezon ve önümüzdeki bir kaç sezon da trend olmaya devam edecek. Dantel abiye elbise modelleri ise özel davetlerde, nişanlarda, düğünlerde ve benzeri pek çok organizasyonlarda rahatlıkla değerlendirilebilir.

Dantel abiye elbiselerde renk olarak en çok tercih edilenler ise beyaz, siyah ve mavi renkler oluyor. Bu renklerle beraber dantelin uyumu muhteşem oluyor. Fakat diğer renklerde de dantel son derece güzel ve şık olabiliyor. Danteli tamamen kullanmak istemeyenler için dantel desenli kıyafetler de son derece popüler. Tamamen dantelden oluşan kıyafetlere nazaran bu kıyafetlerin sadece belli yerlerinde aksesuar amaçlı dantel işlemeler oluyor. Bu tarz dantel işlemeli abiye kıyafetler de çok trend.

Dantel abiye elbiseleri değerlendirirken ayakkabı seçiminizde de danteli kullanabilirsiniz. Mesela siyah dantel abiye elbise altına siyah dantel işlemeli abiye ayakkabı tercih ederek muhteşem bir kombin oluşturabilirsiniz.

Burada en trend ve en şık dantel abiye elbise modelleri yer almaktadır.

2013 dantel elbise modelleri

beyaz dantelli abiye elbise modeli

dantel abiye elbise modelleri

dantel işlemeli abiye elbise modelleri

en şık dantel abiye elbise modelleri

siyah beyaz dantel elbise modelleri

siyah dantel elbise modelleri

siyah kısa dantel abiye elbise modelleri

siyah mini abiye dantel elbise

siyah straplez dantel abiye elbise modeli

siyah tül üzerine dantel işlemeli abiye elbise