Bronz Ten mi Beyaz Ten mi?

Yazın içine girer girmez hemen şu soru popüler olur. Bronz ten mi beyaz ten mi? Aslında bu sezon cevap çok net. Kesinlikle beyaz ten. Çünkü artık tüm dünyada natürellik oldukça moda. Buna yaz aylarında değiştirilmeye çalışılan ten rengi de dahil. Hatta özellikle yurt dışında bu durum o denli net ki bronz tenli insanlar son derece demode bulunuyor ve gereksiz bir hareket olarak görülüyor.

Bronz Ten mi Beyaz Ten mi

Toplum içinde şöyle bir yanlış anlaşılma vardır. Ten rengi biraz daha koyu olan insanlar ya da esmerler diyelim bronz tenli olmak için güneşin altında yatan insanlara benim gibi esmer olmaya çalışıyorsun derler. Bu aslında bilinen ciddi bir yanlıştır. Güneşten elde edilen bronz ten rengi hiç bir canlının sahip olmadığı bir ten rengidir. İnsanlar güneşin altına esmer olmak için değil bronz olmak için yatarlar ve bronzluk demek esmerlik demek değildir. Broz bir tene sahip doğmuş insan yoktur. Bu güneşin yaptığı bir tür ten rengi değişimidir.

beyaz ten renginde kadınlar

Ancak bronz tene veda etseniz iyi olur. Çünkü artık bronz bir şekilde etrafta dolanmak son derece demode bir hareket olarak algılanıyor. Hatta pek çok dünya starı son derece güzel tatil beldelerine gidiyorlar ancak güneşten sürekli kaçıyorlar. Bunun nedeni ise kusursuz beyaz tenlerini koruyabilmek ve natürel modasına uyabilmek.

bronz ten rengi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.