Bermuda Şort Modelleri Trendi

Bu yaz bermuda şort modelleri trendi her yeri saracak gibi. Burada bu sezonun en trend ve kesinlikle en güzel bermuda şortları ve diğer şort modellerini göstermeye ve nasıl kombinleyeceğiniz konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Bermuda Şort Modelleri Trendi

Bermuda şort modelleri

Geçen yaz  bermuda şortların oldukça popülerdi. Şort yazın vazgeçilmez kıyafetleri arasındadır. Bir çok kadın yazın özellikle sıcaklarda şort giyip altına güzel sandaletlerle hoş kombinler yapmayı çok severler. Şort her şeyle son derece rahat kombinlenebilen kıyafetler arasındadır.

Bermuda şort ise diğer şortlara oranla kesimi biraz daha farklı şortlardır. Ancak bermuda şortlar her yaz modanın içine bir şekilde girmeyi başarırlar.

Bermuda şortlar kişinin zevkine ve tarzına göre değişir. Bazıları salaş ve bol kesimken bazıları dar kesim ve daha derli topludurlar. Gene aynı şekilde kot bermuda şortlar ve kumaş bermuda şortlar vardır. Bunun yanında kanvas ve keten bermuda şortlar da çok tercih edilenler arasındadır. Hepsi de bu yazın trendleri arasında. Ama şu kesin bermudalar bu sezon çok moda.

Kot bermuda şort modeli

Bermuda şortlar nasıl kombinlenir?

Bu şortlar vücudu çok saran şortlar değildir, hafif bol bir yapıları vardır. Bu nedenle çok da rahattırlar. Bu şortları kombinlerken dikkat etmeniz gereken ise üzerine tercih edeceğiniz parçanız. Bermuda şortunuzun üzerine uzun bir tişört çok şık durmayabilir. Ancak eğer uzun tişört seviyorsanız ve giymek istiyorsanız basic tarzda olanları tercih edin.

Bermuda şortların üzerine kısa ya da yarım tişörtler daha doğru olur. Bunun yanında uzun üstlerinizle kombinlerken gene aynı zamanda uzun üstünüzü şortunuzun içine sokarak harika ve oldukça şık bir kombin yaratabilirsiniz.

Kot şort kadın kombinleri

Diğer trend olan model ise elbetteki kot şortlar oluyor. Burada en güzel kot şort kadın kombinlerinden bahsetmeye çalışacağız. Kot şortlar son derece spor bir kombin yaratmanızı sağlarken aynı zamanda beraberinde seçeceğiniz parça yardımı ile bambaşka bir bütünlük sağlamanıza da yardımcı olur.

Örneğin kot şortunuzla şık bir akşam yemeğine gitmek istiyorsunuz. Şık ve kaliteli bir gömlek alın ve gömleğinizin bir tarafını şortunuzun içine sokun, bir tarafını ise dışarıda bırakın. Altına ise şık topuklu sandalet ya da keten yazlık bot giyin işte size tam bir şıkspor kombin.

Rahat ve günlük bir kombin ise üzerine salaş tişörtler ya da atletler giyebilirsiniz. Altına tarz spor ayakkabılarınızla beraber çok şık bir görünüm elde etmemeniz için hiç bir neden yok.

en güzel kot şort kombinleri günlük kot şort kombinleri Kot şort kadın kombinleri

Kısa şort modelleri

Eğer ince ya da kalın olmayan bacak yapınız varsa kısa şort modelleri size çok yakışacaktır. Kısa şort modellerini kombinlerken üzerine uzun üstler tercih etmeyin ve ayakkabı tercihinizi de spor ayakkabı ya da düz sandaletlerden yana yapın.

Kısa şort modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.