Baharlık Ayakkabı Modelleri

Sevgili moda bağımlıları bahar iyice kendini hissettirmeye başlamışken baharlık ayakkabı modelleri de vitrinlerde yerini almaya başladı. Bu sezon baharlık ayakkabı modelleri aslında oldukça çeşide, renge ve desene sahip. Önemli olan sizin bu özel ayakkabılar içinden kendi tarzınıza ve kendi zevkinize göre bir model seçebilmeniz.

Baharlık Ayakkabı Modelleri

Bahar her zaman neşe verir ve bir hareketlilik, enerji getirir. Baharla beraber moda dünyası da ciddi anlamda değişir ve renklenir. Kışın yorgunluğunu üzerimizden atmanın en güzel yolu aslında sezonun trendlerini elde etmek. Yani bahar alışverişine çıkmaktır. En güzel baharlık ayakkabı modelleri ise mağazalarda bizleri selamlarken almamak olmaz.

baharlık ayakkabıları trendleri

bilekten bağlamalı ayakkabı modeli

Aslında baharda giyinmek diğer mevsimlere oranla çok daha zordur. Ne çok yazlık giyebilirsiniz ne de kışlık. Ortada bir kıyafet bulmanız gerekir. Bazen bu durum çok sinir bozucu olabilir. Aslında özellikle ayakkabılarda durum böyledir. Çünkü bahar ayı gelince botların yerini baharlık ayakkabı modelleri alır. Ancak sürekli değişen hava şartları nedeni ile acaba bu ayakkabı şuan giyilir mi diye de hep bir endişe yaşanır.

en farklı baharlık ayakkabı modelleri

Ancak bu sezonun baharlık ayakkabıları trendleri çok belli. Özellikle kalın tabanlı spor ayakkabı modelleri bu bahar çok trend. Kotlarla, eteklerle ve şortlarla rahatlıkla kombinlenebilen bu ayakkabılar hem son derece rahattır, hem de oldukça şık bir tarz yaratmanızı sağlarlar. Aynı zamanda yaz aylarında da rahatlıkla giyebileceğiniz ayakkabı türlerindendir bu ayakkabılar.

en güzel baharlık ayakkabı modeli

Babetler de bu sezon çok trend. Her zaman bir kurtarıcı olmuştur babet ayakkabı modelleri. Özellikle bahar ayı içinde giyecek ayakkabı bulma konıusunda endişeleriniz varsa babet ayakkabı modellerini değerlendirebilirsiniz. Kalın topuk sandalet modellerinin bu yaz çok moda olacağınız bir kez daha söylememize gerek var mı? Sanırım yok. Çünkü artık her kadın bu trendi biliyordur. Bahar için kalın topuk sandalet modelleri de son derece ideal olabilirler.

en güzel baharlık ayakkabı modelleri

siyah baharlık ayakkabı modeli

Bu sezonun bir diğer trend ayakkabı modeli de çiçekli spor ayakkabı modelleri oluyor. İşte size harika bir bahar ayakkabısı. Bunun yanında sivri burunlar da bu sezon çok popüler. Sivri burun baharlık ayakkabı modellerini de bir çok markanın koleksiyonunda bulabilirsiniz. Bahar ayakkabısı arıyorsanız size önerimiz genelde tercihinizi kapalı ayakkabılardan yana yapmanızdır. Bahar için kapalı tarzda olan spor ya da benzeri ayakkabılar çok daha şık bir görüntü yaratacaktır. Bu arada bot modası bu sezonda da devam ediyor. Yani hava sıcak olsa da ve siz çorap giymeden etek giymiş olsanız da altına kısa botlarınızı rahatlıkla giyebilirsiniz. Yazın bot giyme modası bu sezonda da tam gaz devam ediyor.

kalın topuk sandalet modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.