2020 Saç Modelleri

2020 saç modelleri ve renkleri

Her sezon olduğu gibi bu sezon da saç modelleri gene yenilendi. Bu nedenle eğer saçınızda bir değişikliğe gidecekseniz demode olmamak adına 2020 saç modellerini kesinlikle bilmelisiniz. Bu sezonun saç modelleri arasında seçenek çok fazlayken renk seçiminde de özgür olacağınız bir dönem gibi görünüyor.

2020 Saç Modelleri

Uzun saç modelleri

Uzun saçlar bir dönemdir çok popüler değildi. Genelde kısa kesilmiş sağlıklı görünümlü saçlar daha trenddi. Ama bu sezon uzun saçlar geri dönüyor. Elbette uçları çatal çatal olmuş kötü ve sağlıksız görünen saçlardan bahsetmiyoruz. Uzun ve güzel görünümlü saçlardan bahsediyoruz. Uzun derken bu arada neyi kastediyoruz, kesinlikle kalçaya kadar uzanan saçlardan bahsetmiyoruz. Omuzlardan aşağı dökülen boydan bahsediyoruz. Fazlası sizi hem kötü gösterir hem de bakımsız bir havaya sokar.

Uzun saç modelleri

Omuz hizasında saç modelleri

Eğer 2020 saç modelleri bayan dediğinizde karşınıza cool bob tarzı çıkıyorsa hiç şaşırmayın. Çünkü özellikle Hollywood ünlüleri tarafından çok tercih edilen bu model 2020 yılının kesinlikle en trend saç modelleri arasında yer alıyor. Ancak bu saç modeli her yüz tipine olmuyor. Eğer geniş ve toplu bir yüzünüz varsa bu kesim size olmayacaktır. Bu nedenle bu tarz kesimin sizin yüz tipinize uyup uymayacağından emin olun.

Omuz hizasında saç modelleri

Kahküllü saç modelleri

Kahkül geçen sezon çok modaydı ve bu sezonda da çok trend olmaya devam ediyor. Ancak kahkül çok riskli bir saçtır bunu unutmayın. En az ayda bir düzenli olarak kesilmesi gerekir ve dalgalı bir saçınız varsa olmayacaktır, ya da sürekli düzleştirmeniz gerekecektir. Bu arada kahkül her yüz tipine olmaz. Minik ve bebeksi yüzlere çok daha fazla yakışır.

Kahküllü saç modelleri

Ortadan ayrılan saçlar

Saçlarınızı yandan ayırmayı bırakın artık. Yandan ayrılan saç modelleri uzun süredir popüler değil. Bu sezonda da gene ortadan ayrılan saç modelleri popüler.

Ortadan ayrılan saçlar

Sarı saç modelleri

Gelelim 2020 saç modelleri ve renklerine. Bu yazın en trend saç rengi sarı oluyor. Sarı her zaman trend olmayı başaran bir renk. Ancak sarı moda diye de önüne gelen saçını sarı yapma hevesine girmemeli. Sarıyı kaldıramayacak insanlar yaptığında sonuç kesinlikle facia oluyor. Ten rengi koyu olan insanlarda sarı çok yapay ve kötü oluyor. Bu nedenle sarı renk saçın açık tenli insanların rengi olduğunu artık kabul etmek gerekir.

Sarı saç modelleri

Karamel saç modelleri

Karamel rengi saçlar da bu sezon çok trend. Ancak karamel doğru uygulanırsa çok güzel ve çok tarz bir hava yaratır. Eğer yanlış uygulanırsa sonuç korkunç olur. Bu nedenle doğru bir yerde yaptırın bu rengi.

Karamel saç modelleri

Koyu siyah saç modelleri

Koyu siyah bu sezon sarı saç kadar trend bir renk. Son derece cool ve tarz olan bu renk 202 yılında aslında bütün moda haftalarında kullanıldı.

Koyu siyah saç modelleri

Bakır saç modelleri

Bakır da gene aynı şekilde doğru uygulandığında muhteşem bir renkken, yanlış uygulandığında facia bir renk olabilen bir boyadır. Bu sezon bakır saçlar çok trend. Sıcacık ve son derece tarz bir hava yaratan bu renk saç hemen hemen herkese çok yakışır.

Bakır saç modelleri

Koyu kumral saç modelleri

Koyu kumrallar bu sezon tüm moda haftalarında çok kullanıldı. Hem son derece doğal duruşu, hem de hemen hemen her renk yüzle uyum sağlaması nedeni ile çok tercih eden oldu. Özellikle dünya koyu kumralı çok seviyor. Bu nedenle eğer saçınız doğuştan koyu kumralsa çok şanslızınız hiç saçınıza dokunmayın, eğer değilse ve saçınızda değişim yapacaksanız da bu güzel rengi bir deneyin.

2020 saç modelleri bayan 2020 saç modelleri ve renkleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.