2019 – 2020 sonbahar kış renkleri

2020 kış moda renkleri

Her kış olduğu gibi bu kış da bizi şaşırtan renkler trend. 2019 – 2020 sonbahar kış renkleri arasında bu renk hiç kışın olur mu diyeceğiniz çok renk olacak. Şöyle söyleyelim artık renklerin mevsimleri yok. Soğuk kış günlerinde de toz pembeleri, neonları rahatlıkla giyebileceksiniz.

2019 - 2020 sonbahar kış renkleri

Koyu bordo kıyafet modelleri

Bordo olmadan hiç bir kış düşünülür mü, elbette düşünülmez. 2020 kış moda renkleri arasında bordo ama koyu bordo oldukça moda.

2019 - 2020 sonbahar kış moda renk trendleri 2020 kış moda renkleri bordo kıyafet modeli

Şeftali rengi kıyafet modelleri

Şeftali rengi gibi pastel renkleri genelde bahar ve yaz aylarında trend olurdu. Ama yazımızın başında da dediğimiz gibi artık renklerin bir mevsimi olmayacak. 2019 – 2020 sonbahar kış moda renk trendleri arasında şeftali tonlarında kışlık kıyafetleri sokaklarda çok göreceğiz.

Şeftali rengi kıyafet modelleri

Toz pembe kıyafet modelleri

Diğer bir şaşırtan renk toz pembe oluyor. Toz pembe neredeyse bu kışın en trend renkleri arasında geliyor.

toz pembe kıyafet modeli

Kahverengi kıyafet modelleri

Bordo kadar kışa çok yakışan diğer bir renk de kahverengi. Kahverenginin özellikle koyu olan acı tonu 2020 kışında oldukça trend olacak renkler arasında.

Kahverengi kıyafet modelleri

Gece mavisi kıyafet modelleri

Gece mavisi bir kaç sezondur oldukça trend olan ve çok sevilen bir renk. Bir çok markanın da 2020 kış modası için aslında en çok tercih ettiği renklerden biri.

gece mavisi kıyafet modeli

Turuncu kıyafet modelleri

Turuncu tercih edilmesi biraz zor olan renklerden olsa da tercih edildiğinde son derece şık ve tarz bir hava yaratır. Bu kış turuncuyu tercih etmekten asla çekinmeyin.

Yavruağzı kıyafet modelleri

Yavruağzı son derece sade ama çok asil bir renktir. Bu kışın da trend renkleri arasında yer alıyor ve çok da şık kombinler yapılmasını sağlıyor. Gene aynı zamanda hiç çekinmeden bolca bu kış kullanabileceğiniz renklerden biri yavruağzı.

Hardal rengi kıyafet modelleri

Hardal rengi seveni çok olan ama sevmeyeni de çok olan bir renktir. Bu nedenle tercih edeni çok da fazla değildir. Ancak sevenleri için iyi bir haber. Bu kış hardal rengi ve tonları çok trend.

Koyu yeşil kıyafet modelleri

Yeşil genelde çok sevilen bir renktir ve bu kış da sevilen renk olmaya devam edecek gibi. Çünkü bir çok markanın tercihlerinden biri koyu yeşil oldu.

Leylak rengi kıyafet modelleri

Morun en yumuşak tonu olan leylak bu kış bütün markaların vitrinlerini renklendirecek gibi görünüyor. Kışın o puslu ve karanlık havasına leylak çok yakışıyor.

leylak rengi kıyafet modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.