2016 İlkbahar Yaz Küpe Trendleri

2016 ilkbahar yaz küpe modelleri

Sevgili moda bağımlıları aksesuarlar ve takılar söz konusu olunca akan sular durur öyle değil mi? Peki 2016 ilkbahar yaz küpe trendleri hakkında bir fikriniz var mı? Şimdiden söylemek isterim 2016 yazı küpeler açısından biraz sanki bol sallantılı ve iri küpelerden ibaret olacak. Bir dönem çok trend olan ve adeta şıklığa şıklık katan sallantılı küpeler tarzınızı yansıtacak.

2016 İlkbahar Yaz Küpe Trendleri

Eğer şık bir davet ya da şık bir akşam yemeğine davetli olursanız aklınızda bulunsun 2016 ilbahar yaz küpe modelleri adeta davetlere katılım için tasarlanmış cinsteler. Bu nedenle küpe takmayı sevenlerdenseniz küpenizi hiç eksik etmeyin. Zaten bana göre aksesuar için yaz ayları kesinlikle en güzel mevsimdir. Kışa oranla yazın takılar daha bir kendini gösterir ve daha bir şıklık katar. İşte gelelim 2016 yazının en trend küpelerine.

2016 ilkbahar yaz küpe modelleri

Avize küpe modelleri

Yukarıda söylemiştim bu yaz küpelerin bir miktar abartılı olacağını ve sanırım bunu ispatlayan bir model bu. İri ve avize modelindeki küpeler emin olun bu yaz çok trend olacak. Bu küpeleri günlük hayatta çok kombinlemek istemeyebilirsiniz. Bu durumda özel davet ve özel bir akşam yemeği için trend ve tarz sahibi bir aksesuar olarak tercih edebilirsiniz.

avize küpe modeli - gotik küpe modeli

Meyve figürlü küpe modelleri

Bu yaz meyve figürlü aksesuarlar adeta her yerde olacak. Saçlarda, kolyelerde ve elbette küpelerde. Bu eğlenceli trendi uygulamak size kalmış. Ama hangi meyveyi çok seviyorsanız onun küpesini takmak eğlenceli olabilir.

meyve figürlü küpeler

Tek kulağa takılan küpe trendi

Bir dönem çok modaydı tek kulakta küpe ile gezmek. Bu trend bu yaz hızla geri dönüyor ve tek kulağa takılan küpeler oldukça popüler olmaya hazırlanıyor. Dilerseniz bunu uzun ve dikkatleri üzerine çekecek modelde küpelerle yapabilirsiniz.

tek kulağa takılan küpe modelelri

Bohem tarzı küpe modelleri

Çok severim bohem tarzını ve hep trend kalmasını isterim. Neyse ki bohem bu yaz da oldukça moda. Eğer bohem tarzını sevenlerdenseniz ve küpe takmayı da seviyorsanız hemen bohem tarzda bir küpe alın. Bohem küpe modelleri bu yaz oldukça moda.

bohem küpe modeli

İki kulakta iki farklı küpe trendi

Evet yanlış okumuyorsunuz. Moda git gide daha bir çılgınlaşmaya başladı. Dünyaca ünlü markaların defilelerinde farklı küpe modelleri çok kullanıldı. Bir kulakta ayrı bir model ve diğer kulakta apayrı bir model. Enteresan bir trende benziyor.

en trend küpeler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.