2015 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

Yaz ayının modası belli olmaya başladı. Bunların içinde 2015 ilkbahar yaz çanta modelleri görücüye çıktı. Modeller arasında farklı ve bilindik tarzlarda yer aldı. Sevgili moda bağımlıları bu yazın çanta trendini öğrenmek için yazımızı okumanızı öneririz. Öncelikle geçen yaz çok popüler olan bazı modellerin bu yaz da popüler olmaya devam edeceğini söylemek isteriz. Elbette yeni trendler de var.

2015 İlkbahar Yaz Çanta Modelleri

Püsküller ve bohem tarzı bu yaz oldukça moda. 2015 ilkbahar yaz çanta trendleri arasında püsküllü çanta modelleri ilk sıralarda yer alıyor. Bohem tarzı çantaları da seviyorsanız hemen alın deriz. Çünkü bohem tarzı çantalar da oldukça popüler. Bu sezon çapraz asılan tarzdaki çantalar çok moda. Büyük çantaları ise çapraz takmak daha da moda.

Baskılı çanta modelleri 2015 yaz çanta modasında oldukça popüler. Bunun yanında çizgili tarzdaki denizci yani marin çanta modelleri, değişik tasarım çanta modelleri, zarf çantalar, büyük çantalar da oldukça popüler. Sırt çantaları ise geçen yaz moda dünyasını zorlayan ama yeterince ilgi görmeyen çantalardı. Bu yaz renkli sırt çantaları moda dünyasına tekrar girmeye hazırlanıyor. En trend çanta modellerini incelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir