2015 İlkbahar Yaz Modası

Yeni trend 2015 ilkbahar yaz modası defilelerde kendini iyiden iyiye belli etmeye başladı. Bu yazın trendleri arasında çeşit ve renk çok fazla. Bu yaz moda dünyasında oldukça renkli geçeceğe benziyor. Dilerseniz hemen trend olacak olan renklere bir göz atalım. Öncelikle bu yaz turkuz oldukça moda. Aslında yazın ruhuna son derece uygun olan bu güzel renk çok sevilir. Bu nedenle bu yaz turkuazı sevenler çok mutlu olacak.

2015 İlkbahar Yaz Modası

Sadece turkuaz değil 2015 ilkbahar yaz moda trendlerinde öne çıkan renk. Turuncu da önceki yazılarımızda bahsettiğimiz ve bir kaç sezondur moda kapılarını zorlayan bir renk. Turuncuyu kıyaftelerinizde, makyajınızda ve aksesuarlarınızda kullanmayı deneyebilirsiniz. Altın rengi ise bu yaz tam anlamı ile altın çağını yaşayacak. Hatta eğer özel bir gece için abiye elbise arıyorsanız altın rengini değerlendirebilirsiniz. Çünkü altın rengi bu yaz oldukça popüler.

Aslında bu kadar değil 2015 yaz modası. Yukarıda dediğimiz gibi çok çeşitli ve çok renkli bir trend var bu yaz. Eğer lila rengini seviyorsanız şanslısınız. Çünkü bu yumuşacık renk bu yaz çok ama çok trend. Farklı bir renk moda dünyasına girmeye hazırlanıyor. Uzun süredir pek tercih edilmeyen pas rengi bu yaz vitrinleri süsleyecek. Pas renginin yanında gece mavisi de trend olan diğer renkler arasında geliyor. Desen olarak ise tropikal desenli, çiçek desenli, avant pop desenli kıyafetler oldukça trend.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir