2015 Aksesuar Trendleri

2015 aksesuar trendleri

Sevgili moda bağımlıları aksesuar trendlerinde sizi nelerin beklediğini biliyor musunuz? Büyük bilekliklerin peki bu sezon oldukça popüler olduğu ile ilgili bir bilginiz var mı?

Bir bilekte birden fazla bilezik ya da bileklik takmak bu sezon ve hatta önümüzdeki bir kaç sezon çok trend. Hatta bu yazımızı bir trend alarmı olarak da kabul edebilirsiniz.

Bu trend gerçekten çok eğlenceli. Çünkü bileklerde rengarenk ve kocaman bileklikler oldukça güzel ve farklı görünüyor. İsterseniz bu güzel bileziklerinizi şık saatlerinizle de beraber kullanabilirsiniz.

Hiç bir kural yok sadece tarzınıza göre bir aksesuar takımı yaratın. Deri bilekliklerle metal bilezikleri kombinleyin. Renkleri birbiri ile uydurun. Ünlüleri inceleyecek olursanız zaten hepsinin kollarının dolu olduğunu göreceksiniz. Artık boş bileklerle gezmek kesinlikle yok. Abartılı, kocaman aksesuarlar çok moda. Büyük bilekliklerden hoşlanan ünlülerin başını Rihanna, selena gomez, Heidi klum, Victoria beckham çekiyor. Kimi simsiyah iri bileklikler takarken kimi de gümüş ve altın rengi bilezikleri kombinlemiş.

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir