2015 – 2016 Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri

Sezon değişirken herkesde aynı soru peki 2015 – 2016 sonbahar kış aksesuar trendleri neler? Sevgili moda bağımlıları kahvenizi yudumlarken yazımızı keyifle okuyabilirsiniz. Çünkü sonbahar ve kış sezonunun en trend ve en gözde aksesuarlarını burada sizlerle paylaşacağım. Öncelikle bu kış gerçekten renkli ve bol çeşitli parçalarla dolu bir kışa benzeyecek gibi.

2015 - 2016 Sonbahar Kış Aksesuar Trendleri

Aksesuar denilince aklınıza hemen takılar gelmesin. Genel anlamda bu sezonun hem aksesuar hem çanta hem de ayakkabı konularında bir çok önemli markalardan önemli tüyolar aldım ve burada hepsini anlatmaya çalışacağım. Öncelikle 2016 kış aksesuar trendlerinde sizi son derece keyiflendirecek parçalar trend. Ayakkabılar konusunda kısa botları yani bottieleri kim sevmez. Bu kış bottieler gene her zaman olduğu gibi öne çıkan parçalar arasında yer alıyor.

botie modelleri

Diğer bir ipucu ise kalın kemerler oluyor. Kadının belini ortaya çıkaran ve kesinlikle her kıyafete ayrı bir tat katan kemerler 2016 sonbahar kış aksesuar trendlerinde en ön sırada yer alıyor. Kalın kemerler özellikle elbiselerle beraber kullanıldığında harika sonuçlara neden oluyor.

kemerli elbise modelleri

Broş takmayı sever misiniz? Eğer seviyorsanız broş bu sonbahar ve kış aylarının favorileri arasında geliyor. Özellikle guccinin defilesinde neredeyse her kıyafette bir broş kullanıldı. Bu kış ayakkabı modasında bir de sivri topuklu ve deri bantları olan ayakkabılar çok trend. Bu ayakkabılar gerçekten çok güzeller. Özellikle elbiselerle ve jeanlerle harika görünmenizi sağlayacaklardır.

2016 sonbahar kış ayakkabı trendleri

2016 sonbahar kış aksesuarları

Kolye takmayı seviyorsanız bu kış tasma kolyeler en trend kolye modellerinden oluyor. Bunu uzun sallantılı ama metal kolyeler takip ediyor. Çantalarda da sırt çantaları bu kış gene çok moda. Ancak bunu omuz çantaları takip ediyor. Püsküllerden kurtulduk mu diye sorarsanız da siz hayır derim. Çünkü püsküllü çantalar bu kış gene çok moda. Ancak bunu torba ağız yani büzgülü ağız çantalar takip ediyor. Küçük el çantaları da gene trend modeller arasında geliyor.

2016 sonbahar kış aksesuar trendleri

loading...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir