2018 – 2019 Kış Renkleri

2019 kış renkleri

Kışın yaklaşması ile beraber kış modası da iyiden iyiye kendini göstermeye başladı. 2018 – 2019 kış renkleri oldukça farklı ve aslında son derece renkli. Anlayacağınız bu sezon caddeler ve vitrinler bol bol renklenecek ve kesinlikle şenlenecek. Çünkü alternatifler de bu durumda daha fazla olacak. Renk sevenler için ne kadar da güzel değil mi?

2018 - 2019 Kış Renkleri

Bordo kıyafet modası

Bordo son günlerde özellikle kendini çok fazla gösteren ve siyahtan sonra en tarz olan renk kesinlikle. Hatta siyahtan vazgeçemeyen ve siyahsız yapamayanların çok da fazla renk tercih etmeyenlerin bile sıcak baktığı son derece havalı bir renk. Bordonun her renkle özellikle de siyah ile uyumu çok iyidir. Bu kadar övdüğümüz bu rengin bu kış çok trend olacağını cümlenin sonuna yerleştirelim.

bordo kıyafet modası

Acı kahve modası

Kahve tonlarının seveni çoktur. Yaz kış çok sevilir ve çok beğenilir kahve tonları. 2019 kış renkleri arasında ise bordodan sonra kahvenin tüm tonlarını, özellikle de en koyu tonu olan acı tonunu çok fazla göreceğiz. Ama şunu söyleyelim bu kış en çok bordo ve kahve sezonu olacak.

2018 - 2019 sonbahar kış renkleri

2019 kış modasında lavanta rengi

Hatırlarsınız bir dönem lavanta tonları o kadar trenddi ki inanamadık. Çünkü her şey leylak tonlarında tasarlanır olmuştu. Mor, lila ve leylak tonları hiç olmadığı kadar trend olmuştu. Bu sezonda da bu tonlar oldukça trend.

mor kıyafet modası

2018 – 2019 sonbahar kış renkleri

2019 kış renkleri

Lacivert kıyafet modası

Lacivert koyu renkler arasında en sevilen ve yaz kış en çok tercih edilen renklerden biri. Özellikle aslında yaz aylarında beyaz ile beraber kombinlenerek tercih edilen sevilen bir renk. Bu güzel renk bu kışın trend renkleri arasında yerini aldı bile.

lacivert kıyafet modası

Kırmızı kıyafet modası

Yazımın başında bu kış bordonun çok fazla trend olduğundan bahsettim. Evet bordo bu kış çok trend. Ancak bordonun kardeşi olan kırmızı da moda olmadan olur mu hiç. Anlayacağınız 2018 – 2019 sonbahar kış renkleri arasında kırmızı da son derece trend.

kırmızı kıyafet modası

Mavi kıyafet modası

Genelde yazın canlı renkleri tercih ederiz. Ancak bu kış durum biraz farklı. Çünkü bu kış mavi gibi güzel ve canlı renkler çok trend.

mavi kıyafet modeli

Yeşil renk modası

Yeşil, son günlerin en çok tercih edilen renklerinden biri. Özellikle bir çok renkler güzel uyumu yeşili daha da cazip hale sokuyor. Yeşil 2019 kışında oldukça trend.

yeşil renk kıyafet modası

Sarı kıyafet modası

Sarı son derece iddialı ve aslında biraz zor bir renk. Ancak seveni de çok fazla. Bu kış bahsettiğim gibi canlı renkler çok moda. Bunlardan biri de sarı.

2019 kış renkleri - sarı kıyafet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.