2014 Kaban Modelleri

Kış ayları içerisinde belkide kıyafetlerimiz arasında en çok göze çarpan bizi soğuktan koruması için giydiğimiz kabanlarımızdır. 2014 kış döneminin en trend kaban modelleri arasında her zaman moda olmayı başaran camel rengi kabanlar ilk sırayı alıyor. Dar kesim olup bele oturan ve kısa kemerli kabanlar hem duruşu ile son derece şık oluşu, hem de sezonun trend modeli olması sebebiyle tercih sebebi oluyor.

Siyah kaban modelleri ise genelde her kış tercih edilen bir popülerliğe sahip. Siyah ve zımbalı kaban modelleri de 2014 kışının  aslında trend kabanları arasında.

Kahverengi kaban modelleri de kahve  düşkünleri tarafından çok tercih ediliyor. Özellikle aynı tonlarda bir ayakkabı ve çanta ile muhteşem bir kombin yaratabilirsiniz.

Kırmızı kaban modelleri 2014 kış sezonunun trend kaban renkleri arasında yer alıyor. Krem rengi kabanlar ve beyaz kabanlar da bu kışın moda renkleri arasında.

Pastel tonları her zaman yaz ve bahar aylarının rengi olarak bilinir. Ancak bu kış pastel tonları oldukça trend. Bu nedenle pastel tonlarında şık bir kaban oldukça trend bir tarz yaratmanızı sağlayacaktır.

Bu kış hem kısa kaban modelleri hem de uzun kaban modelleri oldukça popüler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.