2014 Duvak Modelleri

2014 gelinlik modellerini önceki yazımızda anlatmıştık. Şimdi ise gelinliğin en önemli parçalarından biri olan duvaklardan bahsedeceğiz. 2014 duvak modelleri bu sezon fazlaca alternatife sahip.

Dantel duvaklar 2014 yılında çok moda olacak. Geçen sezon çok moda olan dantel gelinlikler 2014 sezonunda da çok moda olmaya devam edecek. Ancak eğer gelinliğinizi dantel tercih etmiyorsanız sadece duvağınızı dantel tercih edebilirsiniz. Çünkü bu sezon farklı duvak şekli de çok trend. Örneğin prenses tarzı kabarık bir gelinliğinizi uzun dantel bir duvakla ihtişamlaştırabiirsiniz. Sonuç emin olun çok havalı, çok farklı ve trend olacaktır. Dantelin asaletini de unutmamak gerekir. Burada bahsettiğimiz fransız danteli duvaklardır.

Dantel duvakların yanında 2014 sezonunda bol gösterişli, pullu, taşlı duvaklar fazlaca moda. Eğer abartıyı ve taşları seviyorsanız 2014 sizin yılınız olacak. Çünkü 2014 duvak modellerinde bu sezon taçlı duvaklar ve taşlı duvaklar çok moda.

Bunun yanında duvağın altından takılan pırlantalı taçlar ve parlak tokalar da son derece moda. Ancak siz gösteriş ve taşlardan hoşlanmıyorsanız sade ve kısa olan duvakları tercih edebilirsiniz.

En güzel duvak modelleri

Modasız kalmayın.

dantel duvak

2013 duvak modelleri

en şık duvak modelleri

en trend duvak modelleri

kısa duvak modeli

taçlı duvak

uzun dantel gelinlik modeli

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.