Abiye Bluz ModelleriŞık abiye Bluzler

Her kıyafetin bir modası olduğu gibi abiye kıyafetlerin de modası vardır. Moda olmayan ya da modası geçmiş bir abiye kıyafet ile bir davete ya da bir geceye katılmak o kadını olduğundan yaşlı ve kötü gösterebilir. Bu nedenle özel bir davete gitmeden önce üzerine giyeceğiniz ya da satın alacağınız kıyafet ile ilgili mutlaka küçük bir araştırma yapın.

Kadınlar genelde sezon modasını takip ederler. Ancak abiye kıyafetlerde moda bazen farklı olabilir ve abiye sıklıkla kullanılan bir kıyafet olmadığı için kaçırılabilir. Bu sezonun abiye kıyafet modasında dantel ve çizgiler çok moda. Renk olarak ise genelde siyah, beyaz, mavi, turuncu, kırmızı, neon renkler, pırıltılı kumaşlar, fırfırlar ve siyah ile beyazın beraber kullanıldığı renkler.

Abiye kıyafetler için iki parça abiye kıyafetlerden hoşlananlar ise genelde etek, bluz ya da pantolon ve bluz giymeyi tercih ederler. Günümüz modasında buluzler abiyeler içinde son derece trend. Güzel bir abiye pantolon ile şık  bluz ve altına ince topuk ayakkabılarla muhteşem kombinler yaratabilirsiniz.

Abiye bluz modellerinde moda olan kesimler ise genelde dökümlü modellerle beraber dar kesim modeller oldukça trend. İpek bluzler, siyah blüzler, mavi bluzler, siyah beyaz bluzler, dantel bluzler, merserize bluzler, saten bluzler ve sifon bluzler de son derece trend.

Bunun yanında abiyenin mevsimi olmadığı için yazlık bluz modellerini de değerlendirebilirsiniz. File bluzler   bu sezonun en trendi olan transparan bluz benzeri bir durum yaratarak kullanılabilir.

Burada en trend ve en şık bluz modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

beyaz abiye bluz modeli

çok şık abiye bluz modelleri

dantel abiye bluz modeli

dantel abiye bluz

Abiye Bluz Modelleri

en moda abiye bluz modeli

en trend abiye bluz modelleri

en trend dantel abiye bluz modelleri

fırfırlı abiye bluz modeli

mavi abiye blzu modeli

siyah beyaz abiye bluz

şık bluz modelleri