2013 2014 Tişört Modelleri

En moda tişört modelleri

Tişört denilince akla hemen yaz mevsimi ve kot pantolon gelir. Tişörtler kullanımı en kolay ve en rahat kıyafetlerdendir. Önceden hep sıradan olan tişört modelleri artık günümüzde ünlü markalar sayesinde inanılmaz farklı tasarımlarda ve çok şık şekillerde tasarlanmaktadırlar.

2013 yılının tişört modasında bu sezon genelde baskılı tişörtler ve rengarenk tişörtler son derece moda. Baskılı tişörtler içinde ise hayvan figürlü tişörtler oldukça popüler.

Bu yazın moda tişörtlerini öğrenmek için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Bu yaz en trend tişört renkleri beyaz ve siyah. Beyaz ve siyahın yanında sezonun modası olan baskılı T-shirtler ‘de son derece moda. Baskılı tişörtlerle beraber altına kot şort ve ayakkabı olarak şık bir sandalet ya da dolgu topuk bir sandalet, çanta olarak da çapraz askılı küçük bir çanta muhteşem bir kombin olur.

Bu arada çizgili kıyafetler bu sezon herkesin bildiği gibi son derece trend. Sizde çizgili tişörtlerden edinip altına skinny tarzda bir kot pantolon ile ayakkabı olarak da dolgu topuk sandaletlerle muhteşem bir kombin yapmış olursunuz.

Bu yazın diğer bir en önemli trendi ise yazılı tişörtler. Yazılı tişörtleri sıklıkla göreceksiniz çünkü gerçekten bu sezon çok popüler. Özellikle siyah tişört üzerine beyaz harflerle ya da beyaz tişört üzerine siyah harflerle yazılan yazılar daha okunaklı olabileceği için tercih nedeni.

Yazılı tişörtler genelde birbirinden farklı tasarımlarda olabildiği için size seçim şansı da fazlasıyla veriliyor. Esprili tişörtler, ya da düz yazı içeren tişörtler hem çok eğlenceli hem de çok trend.

Diğer trend tişört modelleri ise kuru kafalı tişörtler. Bunun yanında tek omuzu düşük tişörtler ve neon renklerde tişörtler de son derece popüler.

Metal aksanlı tişörtler, zımbalı tişörtler ve çizgi film karakterli tişörtler de bu sezonun moda tişörtleri arasında yer almakta.

Burada en trend  ve en şık tişört modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

2013 2014 tişört modelleri

baskılı tişört modeli

kaplan figürlü tişört modeli

 

 

en trend tişört modeli

en-trend-tişört-modelleri1.jpg

kaplan figürlü tişört modeli siyah tişört modelleri

tek omuz tişört modeli

tişört

zara kuru kafalı tişört

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.