Yüz İçin Güneş Kremi Tavsiyesi

Yüz için en iyi güneş kremleri

Erken yaşlanmanın ve erken yaşta kırışmanın en büyük nedeninin güneş olduğunu artık bilmeyen yoktur. Bu nedenle özellikle yüz için güneş kremi tavsiyesi alırken son derece etkin ve yüzünüzü güneşten koruduğundan emin olduğunuz ürünler tercih etmelisiniz. Önereceğimiz ürünler hem son derece memnuniyet toplamış, hem de güneşe karşı aşırı direnç sağlayabilen cilt ile dost ürünler.

Yüz İçin Güneş Kremi Tavsiyesi

La roche posay – Anthelios invisible face mist spf 50

Güneş kremlerinin en büyük sorunu sürerken aşırı akışkan olması, dağıtmasının ve sürmesinin zor olması ve sürdükten sonra sıcak etkisi ile akması. Bu sorundan şikayetçiyseniz size sprey şeklinde bir ürün önereceğiz. La roche markasının bu güneş kremi hem ciltle son derece uyumlu, hem sürmesi çok kolay, hem de çok hafif ve güneş koruyucu gibi yapış yapış da bir etki yaratmıyor. Hatta bu ürünü makyaj bazı olarak da kullanabilirsiniz. Sadece plajda değil, günlük kullanım için de son derece rahat bir ürün. Yüz için en iyi güneş kremleri sıralamasında en çok önerilenler arasında yer alıyor.

Heliocare spf 90 cream

Öncelikle hassas ve lekelenmeye müsait bir cildiniz varsa çok daha özenli davranmanız gerekir. Bu ürün içeriğinde yer alan yüksek mineral filtreler sayesinde ciddi bir koruma kalkanı oluşturuyor ve cildin tüm savunma mekanizmasını harekete geçiriyor. Yani güneşe karşı son derece etkin bir koruyucu olduğunu ve ciltle de tam anlamı ile uyum içinde olduğunu söyleyebiliriz.

Murad suya dayanıklı güneş kremi spf 30

İçeriğinde anti aging etkisi olan bir güneş kremi olması çok fazla tercih edilmesine neden oluyor. Çünkü anti aging etkisi sayesinde aynı zamanda tam bir yaşlanma karşıtı görevi görüyor. Bunun yanında ise güneşin yüzde yarattığı kızarıklıkları da engelliyor. Suya dayanıklı olması ise kesinlikle çok büyük bir artı. Güneşin zararlı ışınlarına karşı sonuna kadar ciddi bir koruma oluştururken, aynı zamanda dün içerisinde sürekli yenilemeniz de gerekmiyor.

Yüz için en iyi güneş kremleri

Bioderma yüz için güneş kremi spf 50

Biodermanin güneş kremleri zaten genelde çok beğeni toplamış ve ilgi görmüştür. Bu ürünü de özellikle yüzde topaklanma ve akma yapmayan bir yapıya sahip. Güneşin zararlı ışınlarına karşı da maksimum koruma sağlayan bir ürün. Aynı zamanda çok hafif bir renk verdiği için günlük kullanımda BB krem olarak da kullanabiliyorsunuz.

Avene emulsion spf 50

Güneş herkes için zararlıdır. Ancak bir kesim vardır ki, güneşe çıktıklarında kızarırlar, kabarırlar yani cildi reaksiyon gösteren tiplerdir. İşte böyle bir cilt tipiniz varsa güneş korumanızda çok daha fazla özenli olmanız gerekir. Avene bu konuda tam bir uzmandır. Tüm gün boyunca cildinizi koruyacağından emin olabilirsiniz. Ancak tek bir eksi yanı parlamaya müsait bir ürün olması. Bu da yağlı ciltler için sıkıntı yaratabilir.

Shiseido expert sun aging protecition lotion

Yaşlanma karşıtı cilt ürünlerinde ve sağlıklı makyaj ürünlerinde ün yapmış olan markanın bu güneş kremi kesinlikle güneşten uzun vadede koruma sağlayacak bir üründür. Terlemeye karşı dayanıklı olan bu ürün özellikle günlük hayatınızda tüm gün sizi idare edebilecek bir yapıya sahiptir.

Nuxe sun spf 50

Güneşin tüm zararlı etkilerini minimuma indirmeyi sağlayabilen ve özellikle açık tenliler için leke oluşumunu engelleyen bir ürün. Günlük hayatta da rahatlıkla kullanabileceğiniz bir yapıya sahip.

gunes kremi yuz için oneri

Güneş kremi yüz için öneri

Genelde güneş kremi yüz için öneri denilince hemen yüksek maliyetli ürünler karşınıza çıkar. Bunun nedeni yüz bölgesinin çok daha hassas olması ve içeriğinde daha fazla filtreye sahip olan ürünlere ihtiyaç duyması. Bunun yanında yüzün sıcakta terlemesi ve güneş kremini kusması da önemli bir etkendir. Ancak güvendiğiniz ve bildiğiniz uygun maliyetli bir ürünü alıp da kullanabilirsiniz elbette. Sadece gün içinde sık sık yenilemeye ve yüzünüzün kremsiz kalmamasına özen gösterin. Şunu unutmamak gerekir, güneş kremleri sadece senede bir kez deniz kenarında kullanılacak ürünler değildir. Arabada 10 dakikalık bir yolda dahi giderken güneş cildinize zarar vermeyi ve onu kırıştırmayı başarır. Bu nedenle evden her çıkışınızda güneş kreminizi sürmeyi asla ihmal etmeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.