Yeni Yıl Makyaj Trendleri

Yeni yıl partisinde ya da yeni yıl eğlencesinde giyeceğiniz kıyafetinizden tutun da ayakkabılarınıza ve makyajınıza kadar her ayrıntı son derece önemlidir. Ancak yeni yıl makyaj trendleri böyle bir gecede son derece önemlidir. Öncelikle böylesine bir davette ya da eğlencede en trend ve size en uygun makyajı seçmelisiniz.

Yeni Yıl Makyaj Trendleri

Bu sezonun en trend farları arasında pırıltılı farlar ön sırayı çekiyor. Özellikle yeni yıl partisi makyaj modelleri  için mavi tonlarında pırıltılı farları öneririz. Bunun yanında pastel tonları da son derece trend. Pastel tonlarında yapacağınız bir makyajı hareketlendirerek simler ya da küçük pırıltılar ilave edebilirsiniz.

sezonun en trend farları

Cesur renkler yeni yıl partisi makyaj modelleri için son derece uygunudur. Bunlar mavi ve mavinin tonları, yeşil, kırmızı, gümüş ve altın sarısı renklerini tercih edebilir ya da renkleri birbiri ile uyumlu olacak şekilde beraber kullanabilirsiniz.

yeni yıl partisi makyaj modelleri

Eğer parlak ve sıcak bir görüntü istiyorsanız sezonun moda rengi olan altın renginde farları tercih edebilirsiniz. Hatta hafif sürülen altın rengi far ve üzerine pırıltılar yaparak oldukça etkileyici ve yılbaşı partisine son derece uygun ve trend bir makyaj elde edebilirsiniz. Seçeceğiniz ruj renginiz ise sezonun trend renklerinden olan kırmızı, mürdüm ve bordo olabilir. Hem yeni yılın o renkli dünyasına uygun olur, hem de yılbaşı gecesinin ağırlığına uygun olur. Unutmayın yeni yıl demek şıkırtılar, pırıltılar ve süsler demek. Bu nedenle böylesi güzel bir gecede abartmanızda hiç bir sakınca yok. Yeni yıl için birbirinden güzel şık davet elbiselerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

kısa-yeni-yıl-partisi-elbiseleri

altın sarısı renginde farlar

gölgeli göz makyajı

lila renk göz makyajı

pırıltılı göz farları

yeni yıl için makyaj önerileri

yeni yıl makyaj trendleri

yılbaşı partisi için makyaj trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.