Yaz Düğünleri İçin Elbise Modelleri

Yaz düğünleri için abiye elbise modelleri

Yazın yaklaşması ile beraber düğün sezonu da başladı. Bu nedenle okuyucularım sürekli yaz düğünleri için elbise modelleri nedir acaba bu sezon diye bana sorup duruyorlardı. Ben de bu konuyu kaleme almaya karar verdim. Umarım düğüm hazırlığı içinde olanlar için yardımcı olabilecek bilgiler ve güzellikte elbiseleri sizinle paylaşmayı başarabilirim.

yaz düğünleri için elbise modelleri

Açıkçası bu sezon yelpaze oldukça geniş. Yani yaz düğünleri için abiye elbise modelleri arasında tüller, danteller, çiçekliler, bol renkli elbiseler moda. Bu kadar çok seçeneğin içinde kendi tarzınıza ve kendi fizik yapınıza uygun bir elbise bulamamanız için ortada hiç bir neden yok.

Kır düğünü elbise modelleri

Yaz denilince genelde açık hava düğünler akla gelir. Eğer sizin de katılacağınız düğün bir kır düğünü tarzı ise tercih edeceğiniz elbiseniz kır düğünü elbise modelleri kategorisinde olursa çok daha uygun olacaktır. Peki kır düğünü için tercih edilen elbiseler genelde nasıldır? Aslında kır düğünlerinde de diğer abiye elbise modellerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Ancak siz konsepte tamamen uysun diyorsanız da size kır düğünü havasına en çok yakışan tül abiye elbise modellerini öneririz. Aynı zamanda uçuş uçuş olan tül elbiseler kır düğünleri için en uygun ve aslında bakarsanız kır düğünü modasında en trend elbise modelidir. Bunun yanında önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri de gene kır düğünü konseptine inanılmaz yakışır. Düz inen elbiseler de gene aynı şekilde bu tarz düğünlerin favori elbiseleridir. Elbette çiçekli abiye elbiseler olmadan olmaz. Zaten bu yaz özellikle çiçekli abiye elbise modellerinin çok moda olduğunu biliyorsunuzdur. Kır düğününüzde de çiçekli bir elbise tercih etmeniz çok doğru ve kesinlikle trend bir hareket olacaktır.

ilkbahar yaz davet elbiseleri

Transparan detaylı abiye elbiseler

Bu yazın gene en çok trendleri arasında transparan detaylı abiye elbise modelleri geliyor. Elbisede son derece ustalıkla uygulanan transparan detaylar kesinlikle oldukça şık ve tarz görünmenizi sağlayacaktır. Ancak bu tarz transparan detaylı elbiselerde dikkat etmeniz gereken gereksiz frapan olmaması. Bu sizi güzel değil basit gösterebilir. Bu nedenle transparan detaylı elbise tercih edecekseniz dikkatli olmanızda fayda var.

transparan detaylı abiye elbise modeli

Desenli şifon kır düğünü elbiseleri

Yaza çok yakışır şifon elbiseler. Özellikle yaz düğün kıyafet önerileri içinde şifon elbiseler ilk sırada yer alıyor ve çok da seviliyor. Uçuş uçuş olan bu elbiseler hem kır düğünleri için hem de diğer yaz düğünleri için oldukça iyi bir seçenek.

Kırmızı abiye elbise modeli

Kırmızı bu yaz çok moda. Aslında bir çok renkle beraber kırmızı çok moda. Eğer gecenin yıldızı olmak ve son derece iddialı görünmek istiyorsanız sezonun trend renklerinden biri olan kırmızıyı tercih edebilirsiniz.

kırmızı abiye elbise modeli

Uzun şifon elbise modelleri

Yukarıda da bahsettiğim gibi yaz düğünleri için özellikle şifonu çok öneriyoruz. Ancak uzun modelleri emin olun çok daha şık ve çok daha iddialı bir görüntü oluşturuyor.

yaz düğün kıyafet önerileri

Çiçekli abiye elbise modelleri

Bu yaz çiçekler her yerde. Eğer çiçek desenini seviyorsanız ve son derece trend bir elbise arıyorsanız kesinlikle çiçekli elbiseleri tercih edebilirsiniz. Çiçekli abiye elbise modelleri ile oldukça genç, enerjik bir havanız olur.

yaz düğünleri için abiye elbise modelleri

Siyahın karizması her zaman – siyah abiye elbise modelleri

Yazın genelde siyah çok sevilmiyor denilse de bunun bir şehir efsanesi olduğunu söylemek isterim. Siyah her zaman asildir ve güzeldir. Yeter ki siz bu rengi taşımayı bilin. Siyah ve düz elbiseler son derece şık ve cool bir görüntü yaratmanızı sağlayacaktır. Eğer siyah size sade geliyorsa düz siyah yerine sezonun modası olan payetli siyah abiye elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

siyah abiye elbise modeli

mini abiye elbise modeli

yaz düğünleri için elbise modeli

Çizgili abiye elbise modelleri

Bu sezon çizgiler çok moda. Özellikle siyahlı beyazlı çizgilerin olduğu modeller çok hoş duruyor. Bu tarz uzun ve çizgili bir elbise oldukça farklı ve genç görünmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda çok da trend.

en tarz abiye elbise modelleri

Tül abiye elbise modelleri

Yaz en çok yakışan elbiselerden biri de hiç şüphesiz tül abiye elbise modelleri. Tül o sıcak ve hafif esen rüzgarda hafifçe uçuşur ve sizi oldukça havalı gösterir. Tül elbiseleri özellikle yaz düğünleri için çok öneriyorum.

payetli ve tül abiye elbise modeli

Püsküllü abiye elbise modelleri

Püsküller bu sezon oldukça moda. Aslında daha bir kaç sezon moda olmaya devam edecek gibi de görünüyor. Özellikle yazın o eğlenceli ruhuna çok yakışan bu elbiseler yaz düğünleri için oldukça ideal. Altına sade ayakkabı ile ve sade bir çanta ile kombinlediğinizde, kombininizdeki tek yıldız olan elbisenizi konuşturacaksınız.

yazlık kısa abiye elbise modeli

kır düğünü elbise modelleri

yazlık uzun abiye elbise modeli

en tarz abiye elbise modeli yazlık abiye elbise modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.