Bodrum Türkbükü

Türkbükü 1999 yılında hemen yanında bulunan gölköyle birleşerek göltürkbükü olmuştur. Türkbükü özellikle yat sahipleri tarafından çok tercih edilen bir koydur. Çünkü etrafını çevreleyen dağlar vardır ve bu nedenle yat sahipleri türkbükünü kullanmayı tercih ederler.

Türkbükü bodrumdaki diğer beldelere oranla en az turistik olan beldedir. Daha çok yerli turistler tarafından tercih edilir.

Türkbükünde nerede kalınır

Türkbükü ekonomik tatil arayanlar için çok uygun bir belde değildir. Türkbükünde bir kaç tane önemli ve büyük oteller yer almaktadır. Bununla beraber küçük butik otel tarzı oteller de vardır. Ayrıca sahil şeridi üzerinde yer alan bazı otellerin kendilerine ait beachleri vardır, bu beachlerde gündüz ve akşam keyifli partiler verilir.

Türkbükünde yemek

Türkbükünde sahil şeridinde yürüyüş yaparken dikkatinizi denizin karşısındaki güzel restauranlar ve otel kafeleri çekecek. Buralarda oldukça enfes yemekler yiyebilir ya da muhteşem türkbükü manzarası eşliğinde bir şeyler içebilirsiniz.

Türkbükünde gece hayatı

Türkbükü kendi başına bir eğlence sunmaktadır. Tıpkı çeşme beldesindeki gibi burada da eğlence anlayışı beach partileri şeklinde olur genelde. Gündüz denize girilen ve üzerinde güneşin keyfine varılan iskeleler akşam masalar ve minderlerle donatılarak dj lerin yaptığı güzel müzikler eşliğinde muhteşem beach partilerin yapıldığı çok keyifli mekanlara dönüşürler.

Burada en güzel türkbükü resimleri yer almaktadır.

En moda tatil yerleri

bodrum türkbükü

türkbükü akşam

türkbükü beach

türkbükü gece hayatı

türkbükü plajı

türkbükü resimleri

türkbükü sahil şeridi

türkbükünde gece hayatı

türkbükünde otel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.