Wow Hotel Bodrum

Wow hotel bodrum resort bodrumun eğlence hayatının kalbinin attığı gümbet mevkinde yer almakta. Wow otel hem konum olarak hem de büyüklük olarak kesinlikle sizi tatmin edecektir.

Kendine has bir plajı olan wow bodrum otel herşey dahil sistem çalışmakta. Otelin içinde oldukça büyük bir yüzme havuzu da var. Otelde gece ve gün içerisinde eğlenceli animasyonlarla konuklar eğlendirilmekte.

Otelin en sıkıntılı denilebilecek yanı ise eskimiş odaları. Eski bir otel olduğu için odaları bir miktar bakımsız ve eskimiş durumda. Ancak otelde yeşil alana doyacaksınız. Hem bulunduğu konum nedeni ile hem de otelin güzel peyzajı nedeni ile çok keyifli bir yeşil alan sunmakta.

Gümbet merkeze yürüme mesafesinde olup, bodrum merkeze 5 km mesafededir.

Gümbette konaklamak isteyenler ve gümbette otel arayanlar için wow hotel oldukça iyi bir konumdadır. Otelle ilgili bir çok insanın birbirinden çok farklı yorumları bulunmakta. Bir kesim otelden çok memnun kalırken bir kesim oteli yerden yere vurmakta. Pek çok konuda olduğu gibi tatil de göreceli bir kavramdır. Önemli olan sizin tatilden ne beklediğinizdir. Bu nedenle otelin sizin beklentilerinizi karşılayacağından emin olup bu şekilde karar vermelisiniz.

Büyük bir havuz, kendine has kum bir plaj, zengin bir açık büfe, bol yeşilliklerle dolu bir konum, barlar sokağına çok yakın, eğlenceli gece animasyonları. Aradıklarınız arasında bu faktörler ağır basıyorsa araştırmalarınız wow hotelle ilgili olarak yoğunlaştırın deriz.

wow hotel bodrum resimleri

wow bodrum kaydıraklar

wow hotel bodrum alacart restaurant

wow hotel bodrum gece

wow hotel bodrum havuz

wow hotel bodrum kafesi

wow hotel bodrum odalar

wow hotel bodrum resort

wow hotel bodrum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.