Victoria’s Secret Pink Koleksiyonu

Victoria’s Secret Pink Koleksiyonu

Victoria’s Secret pijama modellerinden tutun da Victoria’s Secret iç çamaşrı modellerine kadar her bir ürünü tüm dünya kadınlarının yakın markajı altındadır. Markanın pink koleksiyonu ise daha çok günlük hayatta tercih edilebilecek son derece şık ve seksi tasarımlardır. Pembe temalı bu kıayfetler günlük hayaında da şık ve seksi olmak isteyen kadınlara hitap eder ve elbtteki rahatına düşkün kadınlara.

Kadınları adeta şımartan Victoria’s Secret pink koleksiyonunda çoraptan tutun da sutyene, pijamaya, terliğe esprili tişörte kadar pek çok model ve tasarım bulabilirsiniz. Her tarz vücut tipi için farklı kesimlere sahip modelleri de yer almakta.

Marka bu koleksiyonunda pembe hep senin yanında sloganı ile kadınların hayatını pembelerle doldurmaya niyetli. Ancak kadınların da bu durumdan pek de şikayetçi olduğu söylenemez. Çünkü pembe her kadının kalbinde yer sahibi olmuş bir renktir. Markanın pembe ile buluşturduğu bu tasarımlar size adeta bir pamuk şekeri hissi yaratacak. Çünkü kullanılan pembe tonları o denli sıcak ve güzel ki kendinizi Victoria’s Secretin bu sihirli pembelerinden uzaklaştırmayacak ve bağımlısı olacaksınız. Birbirinden seksi ve göz alıcı Victoria’s Secret pink koleksiyonunu incelemek için galerimizi gezebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.