Rixos Premium Bodrum

Bodrum otelleriTorba otelleri

Lüks otel denilince akla ilk gelen isimlerden biri de şüphesiz rixos otelleridir. Rixos Türkiye’de en çok tercih edilen tatil beldelerinde lüks ve son derece güzel otelleri ile her zaman müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.

Rixos premium torbaya 2 km, bodrum merkeze ise 10 km mesafededir. Tesis oldukça büyük ve güzel bir konumdadır. Otel müsterilerinin kendilerini özel hissetmeleri için her türlü ayrıntıyı düşünmektedir. Otel bodrumun özel yeşillikleri ile zenginleştirilmiş şekilde olması nedeniyle çok güzel görünmektedir. Otelde 2 adet yüzme havuzu bulunmaktadır. Bu da denize alternatif olarak yüzme havuzundan hoşlanan müşterileri fazlaca cezbetmektedir.

Rixos otelleri genelde romantik bir tatil yapmak isteyenlerin ilk tercihi oluyor. Ancak çocuk dostu otel olduğu için de rixos çocuklu aileler için son derece fazla tercih edilen oteller arasına her yaz girmeyi başarıyor.

Otelde animasyon fazlaca tatmin edici. Kaliteli ve oldukça keyifli animasyonlar büyük, küçük tüm misafirlerin tatilden tam anlamıyla keyif almalarını sağlamakta.

Rixos premium bodrum resimleri

rixos premium bodrum havuz

rixos-premium-bodrum-kaydirak-havuzu.jpg

rixos premium bodrum plaj

rixos premium bodrum restaurant

rixos premium bodrum

rixos premium torba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.