Kloş Etek Modası

Bu sezon sivrilen kıyafetlerin başında kloş etek modası dikkatimizi çekiyor.  Özellikle belden hafif kloşlaşmaya başlayıp aşağıya kadar iyice kloşlaşan mini tarzı ya da diz hizasındaki etekler bu sezonun favori modelleri arasında.

klos-etek-modasi

Duruşu ile de oldukça güzel bir görüntü yaratan kloş etek modellerinin altına sezonun modası olan kovboy botları ile ya da asker botları tercih edilebilir.  Emin olun bu kombin son derece hoş bir hava yaratıyor. Hatta zincirlerin, metallerin ve zımbaların moda olduğunu hatırlatarak altına bu tarz bir bot giymenizi tavsiye ederiz.

Deri etekler ise bu sezon tıpkı geçen sezon olduğu gibi çok moda. Deri taytlar, deri büstiyerler, deri bluzlar, deri elbiseler ve elbetteki deri etekler. Eğer kloş eteklerden hoşlanıyorsanız, şu anda vitrinleri süsleyen kloş deri etek modellerini tercih etmenizi tavsiye ederiz. Çünkü bu şuan ve önümüzdeki uzun bir süre çok trend olacak.

kislik-etek-modelleri

Kloş eteklerinizi her tarz yere çok rahat giyebilirsiniz. Şifon bir gömleği eteğinizin içine atarak, altına şık topuklu ayakkabılarla hoş bir akşam davetine ya da işe giyebilirsiniz. Hafta sonu arkadaş buluşmasına giderken de kloş eteğinizin üzerine tişörtünüzü giyerek altına da kovboy botunuzu giyerek oldukça trend ve şık bir tarz yakalarsınız. Üzerine de gene sezonun modası mini deri montlardan giymeyi unutmayın.

Önceleri sadece yazın tercih edilen etekler artık emin olun dört mevsim tercih edilir hale geldi. Özellikle ünlü isimler kar buz demeden etekli kombinleri ile boy gösteriyorlar. Elbette bir çok ünlü marka da kış için hazırlamış oldukları kışlık etek modellerini en ince detayına kadar inceleyip en güzel şekillerde tasarlıyorlar.

klos-etek-modelleri

Kışın özellikle kalın siyah opak çarap ile ve altına giyeceğiniz kısa botlarınız ile muhteşem bir kışlık kombin yapabilirsiniz. Paltoların ve montların arkasına sığınmaktansa şıklığınızdan asla ödün vermeyen bir tarza bürünmenizi öneririz. Bu sezon eteklerin oldukça trend olduğunu hatırlatarak dört mevsim etek giymenizi bir moda tavsiyesi olarak önünüze sunuyoruz. Eğer etek giymeyi sevenlerdenseniz özellikle kloş etekleri bir değerlendirmenizi öneririz. Hem son derece trend hem son derece şık hem de oldukça hoş bir havanız olacaktır.

desenli mavi kloşe etek modeli

en şık etek modelleri

en trend etek modelleri

kot kumaş kloş etek

siyah deri kloş etek modeli

siyah kloş etek

turuncu etek modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.