Balık Elbise Modelleri

Sevgili moda bağımlıları son günlerde balık elbise modelleri oldukça trend olmaya başladı. Eğer göbek ve kalça bölümünüzde fazlalıklarınız yoksa bu elbiseleri kesinlikle tercih etmelisiniz. Son derece şık ve estetik duran balık elbiseler trend oluşu da çok popüler olmasını sağlıyor.

Balık Elbise Modelleri

Özel gecelerde, davetlerde, düğünlerde, nişanlarda ya da mezuniyet elbisesi olarak abiye balık elbise modelleri çok uygun bir tercih olabilir. Renk olarak ise saks mavisi, siyah, pembe, lacivert ve pastel tonları çok doğru seçenekler olabilir. Bu renklerle birleştiği zaman balık elbiseler gerçekten çok üstün güzellikte görünüyor. Eğer şık ama tarz bir elbise arıyorsanız sezonun en trend abiye elbise modellerinden olan balık elbise modellerini kesinlikle değerlendirin deriz.

Özellikle gençler tarafından balık elbiseler çok tercih ediliyor. Çünkü balık elbiselerin enerjisi çok daha yüksek ve görünümü de modern. Balık elbiselerle beraber kombin yapacağınız ayakkabılarınız ise boyunuzu ne kadar uzun gösterebilirseniz o kadar şık görünürsünüz bu elbiselerle. Bu nedenle balık elbiselerinizin altına platform topuk ayakkabıları tercih edebilirsiniz. Balık elbiseniz uzun olacağı için ayakkabılarınız ve topukları çok görünmeyecektir. Bu nedenle seçeceğiniz ayakkabıda topuk boyunu uzun tutmaktan kaçmayın. Gelelim balık elbise kimlere yakışır sorusuna. Balık elbise kalça ve basen kısmında fazlalıkları olanların çok da yaklaşmamaları gereken bir elbisedir. Genelde dümdüz bir vücut gerektirmez, fakat özellikle basen ya da kalçası çok fazla olanlarda kötü bir görüntüye neden olabilir. Eğer fırfırlı modelleri tercih edecekseniz de kesinlikle çok ince bir vücudunuz olması gerekir. Çünkü fırfır fazla kiloları sevmez. Ancak vücuda yapışan modeller yerine kalıp gibi duran modelleri tercih etmenizi öneririz. Çok daha şık duracaktır. Bu tarz elbiselerin altına genelde korse çok önerilir. Elbisenizle aynı kesimde bir korse balık elbiselerin içinde çok daha şık görünmenizi sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.