Pileli Etek Modelleri

Sevgili moda bağımlıları bu sezon etek giymeyi sevenlere pileli etek modellerini öneriyorum. Çünkü özellikle etek modasında pileliler bu sezon gene çok trend. Hatırlarsanız geçen sezon oldukça modaydı pileli etekler, tam modası geçecek derken sezonun değişmesi ile beraber pileli etekler bir anda rüzgar gibi esmeye başladılar. İster mini boy olsun, ister uzun olsun, isterseniz de midi boy olsun. Emin olsun hepsi de bu sezon son derece moda.

Pileli Etek Modelleri

Renk olarak genelde pileli etek denilince akla hemen parlak renkler gelir. Altın rengi pileli bir etek, gümüş rengi pileli bir etek ya da parlak siyah. Aslında hepsi de son derece trend. Bu sezon hemen hemen her rengin son derece trend olduğunu düşünürsek, aslında bir çok rengin bu eteklerde rahatlıkla kullanılabileceğini hemen tahmin edebiliriz. Ancak hem kombinlenmesi kolay, hem de diğerlerine oranla çok daha trend olması nedeni ile siyah, altın ve gümüşü öneriyorum. Buna ilaveten bilginiz olsun bebek mavisi de özellikle pileli eteklerde çok hoş bir duruş sergiliyor.

altın rengi pileli etek modeli

deri görünümlü kısa etek modeli

deri görünümlü pileli etek modeli

Gelelim pileli etek kombinlerine. Bu etekleri kombinlemek aslında düşündüğünüzden çok daha kolay. Üzerine kesinlikle salaş tişörtler ya da salaş svetşörtler giymenizi öneriyorum. Bu şekilde çok daha sade ve çok daha trend bir kombin yapmış olursunuz. Dünya sokak modasında da bu şekilde fazlaca kombinlenmiş pileli etekler. Bunun yanında düz renk basic tişörtlerle ve atletlerle de kullanabilirsiniz. Sonuç harika olacaktır. Bu sezonun modası olan kombinezon bluz ve içine atlet giyerek yapabileceğiniz üst kombininizin altına da giyebilirsiniz. Bu sayede hem üstünüz hem de altınız trend olacaktır.

en tarz pileli etek modelleri

en tarz pileli etekler

kısa pileli etek modelleri

mavi pileli etek modeli

midi boy pileli etek modeli

mini pileli etek kombini

pileli etek kombinleri

siyah kısa pileli etek kombini

siyah mini pileli etek modeli

uzun pileli etek modeli

Pileli etek modelleri sadece ayakkabı ve çanta olarak yapılan kombine bağlı klasik ya da spor bir havaya girebilir. Eğer şık bir akşam yemeğine gidecekseniz kısa pileli etek modelleri için genelde stiletto önerilir. Bu sayede klasik ve son derece modern bir kombin yapmış olursunuz. Elinizde sezonun modası olan el çantalarından alabilirsiniz. Eğer günlük bir kombin yapacaksanız eteğinizin altına giyeceğiniz ayakkabınız spor tarzda olmalı. Platform bir sandalet olabilir ya da flatform spor ayakkabı modelleri ile kombinleyebilirsiniz. Böylece etek günlük kombin için son derece uygun ve spor bir havaya girecektir. Ancak bir kaç sezondur çok moda olan pileli eteklerin bu sezonda da adeta fırtınalar koparacağı kesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.