Kışın Yeni Trendi Bomber Ceket Modelleri

Bomber ceket modelleri

Sevgili moda bağımlıları kışın yeni trendi bomber ceket modelleri bu sezon tüm mağazaların vitrinlerini baştan aşağıya süslemeye başladı bile. Modayı takip edenler ve trendleri kaçırmayanlar bilirler. Yaz sonundan beridir bu ceketler özellikle moda haftalarının göz bebeği oldu ve çok fazla trend olacağı zaten biliniyordu. Bu durum doğru çıktı ve bu güzel ceketler tüm mağazaları süsledi.

kisin-yeni-trendi-bomber-ceket-modelleri

Bomber ceket kombinleri

Her tür kıyafetle son derece kolay kullanılabiliyor olması ve kombinlenmesi de oldukça kolay olması nedeni ile bomber ceket modelleri bu sezon gerçekten en çok tercih edilen kıyafetler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Peki bomber ceket nedir, bilmeyeniniz var mı? Biz bilmeyenleri de düşünerek önce bu güzel ceketlerin bir tanımımı yapalım. Dolgun bir görüntüye sahip, kısa ve beli ile bilek kısmı lastikli olan ceketlere bomber ceketler deniliyor. Ceket denildiğine bakmayın, aslınd agenelde mont olarak giyiliyor.

bomber-ceket-kombinleri

Eski trendleri bilenler bu ceketleri hemen hatırlamışlardır zaten. Çünkü bu güzel ceketler eskiden oldukça modaydı ve çok da havalı bulunurdu. Ancak bu vintage modası adı altında çıkan bomber ceket modelleri şimdi yeni yüzleri ile karşımıza çıkıyor. Sade ve düz bir kombini bir anda hareketlendirip son derece havalı ve bambaşka bir tarza dönüştürüyor bomber ceketler.

asker-yesili-bomber-ceket-modeli

Hangi vücut tipi bomber ceketleri giymemeli?

Eğer kalça ve basen problemiz varsa kesinlikle bu ceketlere çok yaklaşmamanız gerekiyor. Basenleri kalın olan ve kalçası da büyük olan kadınlarda bu tarz kısa kabarık ceketler kötü bir görüntü yaratabiliyor.

hangi-vucut-tipi-bomber-ceketleri-giymemeli

Gelelim bomber ceket kombinlerine. Bu ceketleri aslına kombinlemek inanılmaz kolay. Çünkü hemen hemen her tarz kıyafetle son derece güzel uyum yakalayabiliyor bu ceketler. İsterseniz sade bir jean üzerine giyerek tarzınıza trend bir hava katabilir, kombininizi bir anda hareketlendirebilirsiniz. Ya da siyah düz bir elbisenizin üzerine giyerek muhteşem bir tarz yakalayabilirsiniz. Spor ve şık bir tarz yakalamak isteyenlerin ya da bu tarzı benimseyenlerin ikj tercihi bomber ceketler oluyor.

bomber-ceket-modelleri

Asker yeşili bomber ceket modelleri

Gelelim bu sezon hangi bomber ceket modellerinin trend olduğuna. Baktığımızda ilk göze çarpan asker yeşili bomber ceket modelleri oluyor. Özellikle bu sezon asker yeşilinin çok trend olduğunu düşünürsek, zaten bomber ceketler içinde de asker yeşilinin popüler olması çok normal.

asker-yesili-bomber-ceket-modelleri

Payetli bomber ceket modelleri

Bunu takiben payetli modeller geliyor. Günlük kullanımlar için çok uygun gibi görünmese de aslında günlük hayatta son derece sade bir kıyafetiniz ile beraber kombinlediğinizde çok şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Çünkü payetler bu sezonun trendleri arasında yer alıyor.

payetli-bomber-ceket-modelleri

Desenli bomber ceket modelleri

Desenli bomber ceket modelleri ise iddialı ve dikkat çekmek isteyene kadınların en çok tercih ettikleri modellerin başını çekiyor. Bu sezonda da desenli bomber ceketler gene popülerlik anlamında ilk sıralarda yer alıyor. Ancak eğer desenli bomber ceket giymeyi düşünüyorsanız diğer kıyafetleriniz sade ve düz renk olmalı.  En trend bomber ceket kadın modellerini burada derledik.

desenli-bomber-ceket-modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.