Kına Gecesi Elbiseleri

Kına gecesi çok eskiden gelen bir tür gelenektir. Önceleri yapılan klasik kına gecelerinde geline kına yakılır ve duygusal tarzda eğlenceler düzenlenirdi. Ancak günümüzde evlilik trendi oldukça değişti. Artık kına gecesi konsepti de ciddi anlamda değişti. Arık kına geceleri hem oldukça geleneksel hem de son derece modern.

Yeni trend düğün modasında kına gecesinin yeri oldukça önemli. Gelinler kına gecelerini bekarlığa veda gecesi şeklinde yapıyorlar. Kız arkadaşları ile beraber keyifli bir gece eğlencesi şeklinde yapılan kına geceleri hem çok trend hem de oldukça moda.

Kına gecesinde gelinin ne giydiği son derece önemli. Nişanlık kadar, gelinlik kadar kına gecesi elbisesi de oldukça önemli. Son günlerin en trend kına gecesi abiye elbise modelleri içinde kırmızı kına gecesi abiye elbiseler ve kabarık prenses tarzında abiye elbiseler oldukça moda.

Bunun yanında pek çok gelin hürrem sultan elbisesi şeklinde abiye elbiseleri sıklıkla tercih etmekte. Geleneksellikten uzak duramayanlar ise bindallı tarzı abiye elbiseleri ve bindallıları tercih etmekte.

Burada en trend kına gecesi kıyafetleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.