Hippi Tarzı Kıyafet Modelleri

Sevgili moda bağımlıları son günlerde hippi tarzı kıyafet modelleri oldukça trend. Kendine has bir tarzı olan ve oldukça da farklı bir tarz olan hippi tarzı tüm dünyanın benimseyip çok sevdiği özel bir tarz ve hiç bir zaman da eskimeyecek hep trend kalacak bir tarz.

Hippi Tarzı Kıyafet Modelleri

Saçların ortadan ayrıldığı ve salaş kıyafetlerle tamamlanan hippi tarzı ülkemizde de sevilen tarzlardan biri. Özellikle hippi tarzı kıyafetler çok seviliyor ve beğeniliyor. Bu sezon işte bu tarz kıyafetler oldukça trend. Bunlar etnik elbise ve pantolonlar, püsküllü ceketler, kafaya takılan bantlar, çapraz askılı çantalar, karışık desenli veya çiçek desenli elbiseler, topuklu sandaletler hepsi de hippi tarzını yansıtan ve trend olan parçalar.

Kombinlemesi kolay olan bir tarzdır hippi tarzı. Özellikle hippi tarzı saç çok beğenilir ve doğal oluşu ile meşhurdur. Ancak sadece saç değil makyajda da doğallık bu tarzın ön plana çıkan diğer bir özelliğidir. Sadece allık, rimel ve göz kalemi ile yapılan makyajlar kullanılır genelde. Aksesuarları da atlamamak lazım elbette. Bilezikler, figür desenli yüzükler ve uzun kolyeler bu tarzın olmazsa olmazlarındandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.