Hacim Veren Maskara Önerileri

Hacim veren rimel

Bütün kadınlar bilir ki makyajın en önemli tamamlayıcısı maskaralardır. Ancak eğer hacim veren maskara önerilerine ihtiyacınız varsa yazımızı dikkatli okuyun. Çünkü bir çok gerçek kullanıcının tavsiyeleri ve deneyimleri sonucu kirpiklerde hacmi arttıran ve önerilen maskaraları araştırdık. Bu maskaralar içinde çok iyi tanıdığımız markaların ürünleri var.

Hacim Veren Maskara Önerileri

Maybelline The Falsies Black Drama maskara

Uygun fiyatlı oluşu ve ürünlerinin de aslında son derece kaliteli ve güzel oluşu nedeni ile maybelline makyaj markaları arasında hep ilk sıralarda yer almıştır. Bu gelenek bozulmadı ve özellikle maskara kullanıcıları arasında önerilen bir marka oldu. Hatta öyle ki bazı kullanıcılar takma kirpik etkisi veren maskara olarak nitelendirmişler bu maskarayı. Maskara kirpikleri kökten uca uzatıyor, parlak siyah bir renk veriyor ve kirpikleri daha yoğun, hacimli, uzun gösteriyor.

L’Oréal Telescopic maskara

Genelde hacim veren rimel önerileri içinde gene çok önerilen bir marka L’Oréal Telescopic maskara. Özellikle bu maskara kısa kirpiklere sahip olanlar için süper bir seçenek. Çünkü kirpikleri tek tek ayırıyor ve uzatıyor.

Essence rock΄n΄doll crazy XXXL maskara

Her tür kirpik için son derece uygun bu maskara da. Asimetrik fırçası sayesinde tüm kirpiklere ulaşabiliyor ve ekstra bir hacim yaratıyor. Kirpiklerinde hacim arayan kullanıcılar arasında fazlaca artı puan almış bir ürün.

hacim veren rimel önerileri

Lancôme Hypnôse Drama maskara

Kullanıcılar bu maskaranın ise hem kirpikleri uzattığını, hem de güzel bir hacim sağladığını belirtmişler. Asimetrik fırçası sayesinde bu rimel de aynı şekilde tüm kirpiklere kolayca ulaşabiliyor.

Takma kirpik etkisi yaratan maskara

Urban Decay Perversion ile ilgili kullanıcıların tek bir yorumu olmuş genelde. O da bu rimelin gerçek bir takma kirpik etkisi yarattığı. Takma kirpik etkisi için rimeli bir kaç kat sürmeniz yeterli. Ancak kirpiklerde asla ağırlık bırakmayan bir yapısı var.

hacim veren rimel takma kirpik etkisi veren maskara

MAC Opulash maskara

Mac’ın bu maskarası ise çok övgü almış. Bu maskara ise kirpiklere kökten uca kadar kolayca ulaşıyor ve ekstra bir hacim sağlıyor. Fakat bu maskara ile ilgili bazılarının artı bazılarının ise eksi olarak belirttiği detaylar var. Bunlar maskaranız yüzünüzü ılık suyla duruladığınızda hemen çıkıyor. Böylece gözlerinizi uzun uzun makyaj mendilleri ile ovalamak zorunda olmadığınız aslında. Bu özellik bir çok kullanıcı tarafından çok beğenilmiş.

Diğer bir özelliği ise rimeli çeker çekmez hemen kuruması. Yani bir katı çektim, ikinci katı da çekeyim dediğinizde rimelinizin kuruduğunu fark edeceksiniz. Bir kaç kat rimel çekmeye alışıkları biraz zorlayabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.