Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Davranışları

Erkekleri tahrik eden kadın davranışları

Yüzyıllardır aslında tam anlamı ile çözülememiş bir konudur kadın ve erkek ilişkileri. Ancak yapılan bazı araştırmalarda erkekleri en çok etkileyen kadın davranışları bir sıralama altında listelenmiş. Öncelikle erkeklerin daha çok uyumlu ve ilgili kadınlardan hoşlandıkları saptanmış. Yazımıza önce erkeklerin sevdiği davranış şekilleri ile başlayalım.

Erkekleri En Çok Etkileyen Kadın Davranışları

Her buluşmanızda onu ne kadar özlediğinizi hiç çekinmeden ona söyleyin. Erkekler özlenildiklerini ve istenildiklerini duymaktan çok hoşlanırlar. Sık sık iltifat edin. Saçların ne kadar güzel, yüzün ne hoş gibi onu onure edecek iltifatları sık sık yapın.

Yapılan araştırmalarda bir grup erkeğin inatlaşan ve hakkını sonuna kadar savunan kadınlardan çok hoşlandıklarını göstermiş. Ancak bir grup erkek ise küsen ve çocuk gibi ağlayan kadınlardan çok hoşlandıklarını göstermiş. Fakat burada önemli detay, bir grup diğer grup kadınlardan hiç hoşlanmıyorlarmış. Yani inatlaşan kadınlardan hoşlanan erkekler ağlayan kadınlardan nefret ederken, ağlayan kadınlardan hoşlanan erkekler ise inatlaşan kadınlardan nefret ediyormuş. Bu nedenle sizin partnerinizin bu iki sınıftan hangisine dahil olduğunu bilmeniz daha iyi olacaktır. Gelelim erkekleri tahrik eden kadın davranışlarına.

Erkekler kadınların aksine daha düz ve daha kolay bir yaratılışa sahiptirler. Bu nedenle onları çözmek de etkilemek de doğru kuralları uyguladığınızda son derece basittir. Aynı araştırmada hemen hemen tüm erkeklerin bu yapılan hareketler karşısında çok fazla etkilendiği saptanmış.

Dudak parlatıcınızı asla ihmal etmeyin

Erkekler genelde kadınlarda ruj sevmezler. Çünkü yakınlşama esnasında rujun kendilerine bulaşmasından nefret ederler. Ancak ıslak görünümlü parlatıcının yarattığı görüntü karşısında ise sonuna kadar çaresiz kalırlar.

Partnerinizin gömleğini giyin

Erkekler genelde kendi kıyafetlerinin partnerleri tarafından giyilmesinden çok tahrik olurlar. Hep filmlerde gördüğümüz o sevgilisinin gömleği ile gezen kadın faktörü aslında çok doğrudur. Çünkü erkeklerin bu durumdan çok tahrik oldukları kanıtlanmıştır.

Erkekler temiz kadınları severler

Genelde dağınık ve pis gibi görünen erkek çoktur. Ancak o tarz erkekler bile karşılarında temiz ve düzenli kadın isterler. Bazıları bunu dile getirmese de bilinçaltında her zaman temiz kadın isteği vardır.

erkekleri etkileyen hareketler

Her zaman temiz kokun

Erkekler kadınların sürdüğü parfümlerden çok etkilenirler. Her zaman son derece seksi kokan parfümünüz yanınızda olsun. Elleriniz ise ise mis gibi krem koksun.

Yumuşak ten erkekler için ciddi bir detaydır

Erkekler dokundukları zaman yumuşak bir tenden inanılnmaz derecede etkilenirler. Bu nedenle teninizin yumuşak kalmasına özen gösterin.

Temiz dişler

Bazı erkekler diş bakımına önem vermese de karşısında temiz olmayan ve kokan bir ağız gördüklerinde hemen soğurlar. Bu nedenle diş bakımınıza ayrı bir önem verin.

İçi dolu çantalar onları cezbeder

Bu duygularını hiç belli etmeseler de, erkekler bazı kadınsal durumları çok severler. Örneğin çantasında her türlü özel eşyasını taşıyan bir kadın onlara çok çekici gelir.

Erkekleri tahrik eden kadın davranışları

Abartılı makyajdan kaçının

Erkekler genelde makyajlı, bakımlı ve güzel görünümlü kadınlardan tahrik olurlar. Ama bu demen değildir kendinizi çılgınlar gibi boyayın. Sade görünümlü makyajlar aslında erkeklerin adeta zaaflarıdır.

Hiç bir bahane üretmeden telefonla arayın

Onu eğer sadece sesini duymak için aradım deyip arasanız, bu onun çok hoşuna gidecektir. Çok sık yapmamakla beraber arada sırada yapmanız çok yerinde olacaktır.

Erkekler, erkek gibi kadınlardan hoşlanmazlar

Genelde bir erkeğe muhtaç olmadığımızı bilmek bizi rahatlatır. Ancak bir erkek bu duygudan nefret eder. Partnerinin her zaman ona ihtiyaç duymasını ister ve onun için bir şeyler yapmaktan mutlu olur. Bunun yanında erkek gibi davranışlar ve konuşmalar erkekleri iten yegane nedenlerin başını çeker.

Erkekler çocuk seven kadınları daha çok sever

Merhametli, çevresine saygı duyan ve en önemlisi etrafta çocuk seven kadın erkeğe daha bir güven hissi yaratır.

Yüksek topuklular giymeyin

Yüksek topuklular hep erkekler tarafından daha seksi bulunur sanırdık. Ancak yapılan araştırmada erkeklerin yüksek topuklu ayakkabılarla hiç ilgilenmediklerini, hatta tam tersine normal topuklu giyen kadınların yanında kendilerini daha iyi hissettiklerini göstermiş.

Onlara güzel yemekler hazırlayın

Genelde hep kadınlar sürpriz beklerler, ancak erkekler de aslında en az kadınlar kadar sürprizlerden hoşlanırlar. Sadece onların istekleri daha farklıdır. Ona sevdiği yemekleri yaparsanız ve güzel de bir ambiyans yaratırsanız emin olun çok hoşuna gidecektir.

Kıyafet seçiminde ona yardımcı olun

Erkekler genelde yönlendirilmeyi çok severler. Ona giyinmesi konusunda yardımcı olduğunuzda bu konuda ne kadar bilgili olduğunuz görecek ve çok hoşlanacaktır bu durumdan.

Erkekleri etkileyen hareketler

Dışarıda bir yemektesiniz ya da herhangi bir aktivitedesiniz. Ona cinsellikle ilgili imalı bakışlar, istekli cümleler kurduğunuzda gecenin sonu için ayakları yerden kesilecek ve kendini çok iyi hissedecektir. Erkekleri etkileyen hareketler arasında en çok bu gizem dolu hareketler gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.