Erkek Saç Modelleri

En güzel erkek saç modelleri

Erkekler genelde saç modeli konusunda kadınlar kadar cesur değillerdir. Ancak bazı erkekler saç modelinde kendilerine yakışabilecek modeli belirleyerek son derece trend bir şekil yaratırlar. Erkek saç modelleri karizmatik ve cool bir görüntü sağlamak için doğru model seçilmelidir.

Uzun erkek saç modelleri

2013, 2014 erkek saç modellerinde uzun saç son derece trend. Ancak uzun saç çok uzun şekilde değil hafif uzunlukta saçlardır. Bu tarz saç modeli son günlerin erkek saç modelleri içinde en trend olan saç modelidir. Çok önemli şirketlerin üst düzey yöneticilerinin pek çoğunun saç şekli bu şekildedir. Erkeğe olgun ve son derece karizmatik bir hava verir.

Kısa erkek saç modelleri

Genelde genç erkeklerin ya da modayı çok yakından takip eden erkeklerin seçimi yanları kısacık traşlanıp üst taraftaki saçların uzunca bırakıldığı saç modelleridir. Bu saç modeli genelde dünyada ünlüler tarafından çok  sevildiği ve kullanıldığı için fazlasıyla trend bir modeldir.

Çok kısa erkek saç modelleri

Saçı az olan ve dökülen ya da kısa saçtan hoşlanan erkekler de elbette unutulmadı. Saçı kısacık kestirerek ama dağınık bırakarak gezmek de bu sezonun en trend erkek saç modelleri arasında yer alıyor.

Dalgalı erkek saç modelleri

En zor şekle giren saç modellerinden biridir. Size tavsiyemiz saçınıza zarar vermeyecek saç şekillendiricilerden kullanmanız. Dalgalı saç modellerinde önleri uzun arkaları kısa olacak şekilde cool bir saç şekli kullanabilirsiniz.

Burada en trend ve en şık erkek saç modelleri yer almaktadır.

Modasız kalmayın.

çok kısa erkek saç modeli

dalgalı erkek saç modeli

kısa erkek saç modeli

kısa erkek saç modelleri

kıvırcık erkek saç modeli

uzun erkek saç modelleri

uzun ve şık erkek saç modelleri

ünlü erkeklerin saç modeli

yanları kısa erkek saç modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.